Výsledky

Neoficiální výsledky MČR Sprint
D10C
1.40 km, 24 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Mullis CarolinaDKP0951COddíl OB Kotlářka10:55
2.Malečková PavlínaVSP0855CUSK Praha13:15+ 2:20
3.Kočová KláraZBM0850CSK Žabovřesky Brno14:17+ 3:22
4.Snížková AdélaDKP0850COddíl OB Kotlářka15:52+ 4:57
5.Zakouřilová KláraVSP0850CUSK Praha17:16+ 6:21
6.Petriláková AmálieDOR0953COK Dobříš19:13+ 8:18
7.Zemanová EliškaDKP0862COddíl OB Kotlářka19:30+ 8:35
8.Hladíková JulieDKP0857COddíl OB Kotlářka19:52+ 8:57
9.Kamenická Tereza EsterOSN0888CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě20:40+ 9:45
10.Zákoucká BarboraDKP0859COddíl OB Kotlářka21:34+ 10:39
11.Nováková PavlínaDKP0860COddíl OB Kotlářka21:49+ 10:54
12.Synková ElenaDOK0850COK Doksy22:33+ 11:38
13.Janatová ViolkaDKP0950COddíl OB Kotlářka26:11+ 15:16
14.Komárková RadkaSJH1151CSJH Jindřichův Hradec26:43+ 15:48
15.Šimková AnežkaLME0950CSK Los Mělník27:42+ 16:47
16.Nešporová TerezieTTR0852COOB Třebíč27:47+ 16:52
17.Schneeweissová LuisaDKP0861COddíl OB Kotlářka28:08+ 17:13
18.Pokorná EmaPGP0950CSK Praga28:12+ 17:17
19.Baštová JustýnaDOR0952COK Dobříš31:39+ 20:44
20.Kalousová AdélaEKP0950CVŠTJ Ekonom Praha40:35+ 29:40
21.Zvoníčková KláraOPI0850COrientační sporty Písek41:10+ 30:15
D12C
1.70 km, 36 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Škáchová ViktorieDKP0655BOddíl OB Kotlářka11:05
2.Bambousková JulieDOR0650BOK Dobříš11:16+ 0:11
3.Doušková HanaTBM0659BKOS TJ Tesla Brno12:26+ 1:21
4.Hlaváčová LucieTBM0660BKOS TJ Tesla Brno12:28+ 1:23
5.Baldrianová EvaVSP0751BUSK Praha12:52+ 1:47
6.Škáchová ZuzanaDKP0656COddíl OB Kotlářka13:05+ 2:00
7.Hofhanzlová ŠtěpánkaRUZ0650BTJ Růžená13:30+ 2:25
8.Benešová MichaelaSJH0651BSJH Jindřichův Hradec13:31+ 2:26
9.Kotenová MarkétaRIC0651BOB Říčany13:42+ 2:37
10.Kašparová AlžbětaDOR0753COK Dobříš15:25+ 4:20
11.Komárková ZbyňkaSJH0751CSJH Jindřichův Hradec15:32+ 4:27
12.Janošíková MarieVCB0752COB České Budějovice16:48+ 5:43
13.Kalousová JolanaEKP0760CVŠTJ Ekonom Praha18:30+ 7:25
14.Fialová KateřinaDOR0754COK Dobříš20:21+ 9:16
15.Pazderníková PetraOPI0651COrientační sporty Písek22:46+ 11:41
16.Hiklová EvaZBM0755CSK Žabovřesky Brno25:00+ 13:55
17.Vaněčková AnežkaOPI0650COrientační sporty Písek29:39+ 18:34
D14C
1.80 km, 38 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Martanová LeaVLI0555ASlavia Liberec orienteering10:49
2.Kubecová MagdalenaSTB0550BTJ Stadion Nový Bor11:56+ 1:07
3.Novotná JitkaSJH0454ASJH Jindřichův Hradec12:20+ 1:31
4.Balejová JulieKAM0551BOK Kamenice12:42+ 1:53
5.Malečková HanaVSP0553BUSK Praha13:06+ 2:17
6.Smékalová ViktorieUOL0450BSOB Olomouc13:12+ 2:23
7.De Heij LauraRIC0450BOB Říčany13:19+ 2:30
8.Šimšová PavlaMFP0551BMatfyz Praha13:47+ 2:58
9.Nagyová KateřinaTJN0452BOOB TJ Tatran Jablonec n. N.13:49+ 3:00
10.Kubáková NelaSJH0451BSJH Jindřichův Hradec13:52+ 3:03
11.Arnoštová VeronikaDOR0455BOK Dobříš14:03+ 3:14
12.Teringlová VendulaVCB0451BOB České Budějovice14:32+ 3:43
13.Pazderníková JanaOPI0452BOrientační sporty Písek14:57+ 4:08
14.Ripplová EmmaDKP0460COddíl OB Kotlářka14:59+ 4:10
15.Blažková VeronikaSJH0551BSJH Jindřichův Hradec15:18+ 4:29
16.Kotenová BarboraRIC0452COB Říčany15:35+ 4:46
17.Brožková TerezaKUO0451BKOB Ústí nad Orlicí15:47+ 4:58
18.Ševčíková EliškaPCB0451CSKP České Budějovice17:08+ 6:19
19.Horáčková MichaelaDKP0551BOddíl OB Kotlářka17:10+ 6:21
20.Moudrá HanaDKP0552COddíl OB Kotlářka17:30+ 6:41
21.Pokorná NelaPGP0552CSK Praga35:33+ 24:44
22.Synková BarboraDOK0450COK Doksy58:31+ 47:42
MSJanošíková EvaVCB0552BOB České Budějovice16:01+ 5:12
D16
1.70 km, 38 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Chrástová TerezaSTH0251ASK Studenec10:59
2.Blažková KateřinaSJH0252ASJH Jindřichův Hradec11:00+ 0:01
3.Karlová AnnaJIL0352AOK Jilemnice11:02+ 0:03
4.Martanová ElinVLI0252ASlavia Liberec orienteering11:09+ 0:10
5.Smolková BarboraTAP0356AKOB Tretra Praha11:13+ 0:14
6.Pekařová JanaTUR0252AOOB TJ Turnov11:21+ 0:22
7.Dittrichová MichaelaSKM0251AKOB Směr Kroměříž11:22+ 0:23
8.Černá KateřinaVPM0250AKOS Slavia Plzeň11:25+ 0:26
9.Marková EmaSTE0252ASK SKI-OB Šternberk11:28+ 0:29
10.Holečková PetraSHK0250AOK Slavia Hradec Králové11:29+ 0:30
11.Černá EmaROU0451ASKOB Roudnice nad Labem11:45+ 0:46
12.Bejvlová KarolínaKAM0258AOK Kamenice11:46+ 0:47
13.Klacková ŠtěpánkaSJC0253ASportcentrum Jičín11:55+ 0:56
14.Bulířová EmaTAP0452AKOB Tretra Praha11:57+ 0:58
15.Koberová KateřinaLPU0352AOK Lokomotiva Pardubice11:58+ 0:59
16.Müller Josefine71D0350CUSV TU Dresden12:06+ 1:07
16.Vandasová AdélaPHK0255AOK 99 Hradec Králové12:06+ 1:07
18.Mulíčková MarkétaABM0362AKOB ALFA Brno12:10+ 1:11
18.Tichá DoroteaDKP0351AOddíl OB Kotlářka12:10+ 1:11
20.Fejfarová TerezaLPU0360AOK Lokomotiva Pardubice12:21+ 1:22
21.Poborská EliškaDKP0358AOddíl OB Kotlářka12:22+ 1:23
22.Kosobudová KateřinaVTA0253BSC vebr-sport12:23+ 1:24
23.Podrábská MarieTJN0259BOOB TJ Tatran Jablonec n. N.12:24+ 1:25
24.Rýdlová MagdalénaTJN0251AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.12:32+ 1:33
25.Thýnová MartinaSHK0350AOK Slavia Hradec Králové12:33+ 1:34
25.Nedomlelová LucieTJN0256AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.12:33+ 1:34
27.Bednaříková SáraLCE0252AOOB TJ Slovan Luhačovice12:36+ 1:37
28.Šmelíková DorotaLCE0260AOOB TJ Slovan Luhačovice12:39+ 1:40
28.Mrózek TeresaTRI0251ATJ TŽ Třinec12:39+ 1:40
30.Pilná NatálieVRL0351AOOS TJ Spartak Vrchlabí12:40+ 1:41
30.Smutná Anna MarieDKP0359BOddíl OB Kotlářka12:40+ 1:41
32.Hubáčková DagmarLCE0351AOOB TJ Slovan Luhačovice12:42+ 1:43
33.Kodytková DenisaSHK0252AOK Slavia Hradec Králové12:45+ 1:46
34.Raclavská VlaďkaUOL0253ASOB Olomouc12:47+ 1:48
35.Bednaříková EmmaZBM0359ASK Žabovřesky Brno12:48+ 1:49
36.Barnatová KláraZBM0352BSK Žabovřesky Brno12:50+ 1:51
37.Semíková LucieKAM0250AOK Kamenice12:56+ 1:57
38.Sanna KarinDKP0250AOddíl OB Kotlářka13:00+ 2:01
39.Fišarová EliškaKRL0351AKometa Kralovice13:12+ 2:13
39.Linková LucieTJN0257AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.13:12+ 2:13
41.Řeháková GabrielaSKV0351BTJ Slovan Karlovy Vary13:13+ 2:14
42.Smékalová KarolínaUOL0451ASOB Olomouc13:15+ 2:16
43.Steinert Luise31D0351CSV Lengefeld13:18+ 2:19
44.Hájková LucieSOP0350AOOB TJ Slezan Opava13:35+ 2:36
45.Tichá JulieTZL0252ASKOB Zlín13:37+ 2:38
46.Tichá MarieTZL0253ASKOB Zlín13:47+ 2:48
47.Nevěřilová KateřinaLCE0254AOOB TJ Slovan Luhačovice13:53+ 2:54
48.Pušová BáraLPU0357AOK Lokomotiva Pardubice14:18+ 3:19
48.Stoklasová ZuzanaOSN0454ASK Orientační sporty Nové Město na Moravě14:18+ 3:19
50.Mudráková EliškaLCE0352BOOB TJ Slovan Luhačovice14:28+ 3:29
51.Pachmannová BáraAOP0351BOrientační Běh Opava14:36+ 3:37
52.Petriláková AnežkaDOR0251BOK Dobříš15:10+ 4:11
53.Petrásová HanaLPU0380AOK Lokomotiva Pardubice15:30+ 4:31
54.Růžičková VendulaCHA0252AOK Chrastava15:36+ 4:37
55.Hankovcová HelenaKAM0350AOK Kamenice16:46+ 5:47
56.Dočkalová KláraSJI0250BOK Jihlava17:20+ 6:21
57.Nádeníčková IvaNEK0350ANejdek Orienteering17:32+ 6:33
58.Vodičková JohanaLPU0354BOK Lokomotiva Pardubice17:44+ 6:45
Kočová HalinaTZL0255ASKOB ZlínDISK
D16C
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Janečková JosefínaEKP0351BVŠTJ Ekonom Praha14:30
2.Řadová LucieDKP0251BOddíl OB Kotlářka14:39+ 0:09
3.Fantová KateřinaEKP0256BVŠTJ Ekonom Praha15:54+ 1:24
4.Šuráňová PavlínaTZL0257CSKOB Zlín16:08+ 1:38
5.Šafaříková LucieOPI0350COrientační sporty Písek16:39+ 2:09
6.Žejdlíková EliškaLTP0350BOOB TJ Lokomotiva Teplice17:02+ 2:32
7.Janderová BarboraPGP0251CSK Praga18:42+ 4:12
8.Nešporová MarieTTR0351COOB Třebíč18:56+ 4:26
9.Náměstková RadkaEKP0353CVŠTJ Ekonom Praha22:02+ 7:32
10.Vydrová LucieDKP0360COddíl OB Kotlářka22:20+ 7:50
11.Novotná VeronikaOSN0353CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě23:27+ 8:57
12.Baštová JulieDOR0353COK Dobříš24:27+ 9:57
D18
1.70 km, 42 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Nechanická KláraOSN0050ASK Orientační sporty Nové Město na Moravě11:16
2.Thýnová NikolaSHK0051AOK Slavia Hradec Králové11:23+ 0:07
3.Opálková MartinaBBM0050ABETA URSUS Orienteering11:25+ 0:09
4.Grycová KateřinaTBM0058AKOS TJ Tesla Brno11:27+ 0:11
5.Poláková LenkaSOP0151AOOB TJ Slezan Opava11:40+ 0:24
6.Peterová JanaLPU0057AOK Lokomotiva Pardubice12:00+ 0:44
7.Mašínová AnnaTJN0152AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.12:06+ 0:50
8.Šafková SofieKAM0153AOK Kamenice12:26+ 1:10
9.Pavlíková MarkétaCHA0050AOK Chrastava12:28+ 1:12
10.Šklíbová VeronikaSRK0153ASOOB Spartak Rychnov n.Kn.12:35+ 1:19
11.Špringlová KamilaTBM0050BKOS TJ Tesla Brno12:36+ 1:20
12.Šklíbová MíšaTJN0153AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.12:46+ 1:30
13.Kroniková ŠtěpánkaSHK0150AOK Slavia Hradec Králové12:54+ 1:38
14.Hojná EliškaSJH0052ASJH Jindřichův Hradec12:57+ 1:41
15.Chaloupková KateřinaCHC0051AK.O.B. Choceň13:04+ 1:48
16.Warcopová KateřinaTRI0150BTJ TŽ Třinec13:07+ 1:51
17.Rýdlová AdélaTJN0151AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.13:11+ 1:55
18.Shánělová ŠtěpánkaCHC0152BK.O.B. Choceň13:17+ 2:01
19.Tokárová ReginaVPM0151AKOS Slavia Plzeň13:37+ 2:21
20.Korpasová LucieTBM0151AKOS TJ Tesla Brno13:38+ 2:22
21.Ressová TerezaLCE0052BOOB TJ Slovan Luhačovice13:39+ 2:23
22.Kosíková EliškaTUR0052BOOB TJ Turnov13:40+ 2:24
23.Aschermannová KarolínaKAM0051AOK Kamenice13:46+ 2:30
24.Škáchová MagdalenaDKP0156AOddíl OB Kotlářka14:03+ 2:47
25.Hlaváčová AnežkaTBM0199AKOS TJ Tesla Brno14:09+ 2:53
26.Nešporová AlžbětaTZL0051ASKOB Zlín14:10+ 2:54
27.Nádeníčková PavlaNEK0150ANejdek Orienteering14:13+ 2:57
28.Štráchalová DianaKRE0150BOOB TJ Sokol Křemže14:14+ 2:58
29.Vyhnálková MarieRIC0151AOB Říčany14:15+ 2:59
30.Auermüllerová AnnaZBM0060ASK Žabovřesky Brno14:16+ 3:00
31.Vejražková RozárkaSJC0151ASportcentrum Jičín14:39+ 3:23
32.Dolejší KateřinaSTB0199ATJ Stadion Nový Bor14:52+ 3:36
33.Blahová PavlaDKP0155AOddíl OB Kotlářka15:02+ 3:46
34.Sedláčková LindaROZ0050BOK Roztoky15:07+ 3:51
35.Kejmarová JanaSTH0152ASK Studenec15:08+ 3:52
36.Štefková KláraTBM0059AKOS TJ Tesla Brno15:41+ 4:25
36.Golová TerezaVIC0162AOB Vizovice15:41+ 4:25
38.Lugrová NatalieJPV0066COddíl OS SK Prostějov15:47+ 4:31
39.Kochová AnnaSJC0153ASportcentrum Jičín16:14+ 4:58
40.Lučanová BarboraMAS0051BKČT Aš17:11+ 5:55
D18C
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kosová TerezaSRK0151BSOOB Spartak Rychnov n.Kn.13:16
2.Kalousková MarieDKP0151BOddíl OB Kotlářka14:34+ 1:18
3.Brožková LucieKUO0151BKOB Ústí nad Orlicí14:53+ 1:37
4.Horáková BarboraVSP0150BUSK Praha15:33+ 2:17
5.Benešová HanaDKL0050CKOB Kladno16:41+ 3:25
6.Ševčíková KateřinaPCB0151CSKP České Budějovice18:05+ 4:49
7.Holzbachová LucieDKP0052COddíl OB Kotlářka18:07+ 4:51
8.Náměstková DenisaEKP0154CVŠTJ Ekonom Praha18:18+ 5:02
D20
1.80 km, 48 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Janošíkova TerezaSSU9953ESK Severka Šumperk11:04
2.Čechová TerezaKAM9852EOK Kamenice11:12+ 0:08
3.Chaloupská BarboraPHK9951EOK 99 Hradec Králové11:29+ 0:25
4.Zlámalová NikolaSJC9951ASportcentrum Jičín12:16+ 1:12
5.Vyhnálková BarboraRIC9850EOB Říčany12:17+ 1:13
6.Sieglová EliškaPGP9954RSK Praga12:19+ 1:15
7.Firešová MarkétaZBM9951ASK Žabovřesky Brno12:31+ 1:27
8.Semrádová JanaCHC9951AK.O.B. Choceň12:36+ 1:32
9.Thořová MarkétaTUR9952AOOB TJ Turnov12:50+ 1:46
10.Janovská KateřinaPGP9850RSK Praga13:10+ 2:06
11.Větříčková AndreaSHK9951AOK Slavia Hradec Králové13:26+ 2:22
12.Korpasová TerezaTBM9898RKOS TJ Tesla Brno13:43+ 2:39
13.Janoušková LucieBOR9954AOK Jiskra Nový Bor13:45+ 2:41
14.Sokolářová ŠárkaTUR9999AOOB TJ Turnov13:49+ 2:45
15.Svobodová AnnaVTA0151BSC vebr-sport14:18+ 3:14
16.Vývodová JanaASU9852AMagnus Orienteering14:20+ 3:16
17.Voltrová AlenaROZ9951AOK Roztoky14:27+ 3:23
18.Kubecová KateřinaBOR9959AOK Jiskra Nový Bor14:39+ 3:35
19.Fukalová HanaAOP9850ROrientační Běh Opava14:44+ 3:40
20.Kinkorová TerezaLPM9850ROK Lokomotiva Plzeň14:54+ 3:50
21.Kubíčková JanaPHK9999AOK 99 Hradec Králové15:08+ 4:04
22.Nováková LucieBOR9854AOK Jiskra Nový Bor15:20+ 4:16
23.Knížková ŠárkaTJN9852AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.15:23+ 4:19
24.Malivánková EvaZBM9952ASK Žabovřesky Brno15:32+ 4:28
25.Čechová KláraAOP9951AOrientační Běh Opava15:48+ 4:44
26.Tichá VeronikaTZL9951ASKOB Zlín16:12+ 5:08
27.Zatloukalová RomanaZLH9950BOOB TJ Zlaté Hory16:16+ 5:12
28.Staňová KarolínaBOR9853ROK Jiskra Nový Bor16:42+ 5:38
29.Klikarová IvanaDKP9953BOddíl OB Kotlářka19:25+ 8:21
30.Škrlová KristýnaKRL9954CKometa Kralovice22:06+ 11:02
D20C
1.80 km, 34 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Hrabánková ZuzanaPGP9950BSK Praga14:21
2.Žejdlíková KarolínaLTP9950BOOB TJ Lokomotiva Teplice17:48+ 3:27
D21
2.10 km, 72 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Horčičková VendulaLCE9353EOOB TJ Slovan Luhačovice13:53
2.Knapová JanaLPU9053EOK Lokomotiva Pardubice14:24+ 0:31
3.Kosová DenisaPHK9150EOK 99 Hradec Králové14:43+ 0:50
4.Indráková AdélkaZBM9153ESK Žabovřesky Brno14:48+ 0:55
5.Štičková AnnaSSU9651ESK Severka Šumperk15:13+ 1:20
6.Šiková KarolínaLPM9651EOK Lokomotiva Plzeň15:14+ 1:21
7.Kabáthová EvaZBM8966ESK Žabovřesky Brno15:27+ 1:34
8.Hiklová NataliaZBM8350RSK Žabovřesky Brno15:34+ 1:41
8.Teplá KarolínaSHK9251EOK Slavia Hradec Králové15:34+ 1:41
8.Kozáková ZdenkaTBM7952EKOS TJ Tesla Brno15:34+ 1:41
11.Tesařová MarkétaZBM9456RSK Žabovřesky Brno15:40+ 1:47
12.Mechlová LenkaSHK9051EOK Slavia Hradec Králové15:49+ 1:56
13.Šiková BarboraLPM9650COK Lokomotiva Plzeň15:53+ 2:00
14.Zháňalová BarboraZBM9354ESK Žabovřesky Brno16:05+ 2:12
15.Rufferová IvaTUR8354ROOB TJ Turnov16:09+ 2:16
16.Gregorová KamilaCTB8151ESK OB Chotěboř16:19+ 2:26
17.Vališová MartinaOSN9696CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě16:20+ 2:27
18.Plochová DominikaDKP8651ROddíl OB Kotlářka16:25+ 2:32
19.Tužilová MagdalénaZBM9452ESK Žabovřesky Brno16:38+ 2:45
20.Aschermannová PetraKAM9354ROK Kamenice16:43+ 2:50
21.Novotná TerezaPHK9255COK 99 Hradec Králové16:50+ 2:57
22.Zvěřinová MartinaLPU8357EOK Lokomotiva Pardubice16:52+ 2:59
23.Omová MichaelaTUR8153EOOB TJ Turnov16:54+ 3:01
24.Slavíková SilviePGP9751ESK Praga17:06+ 3:13
25.Voborníková AlenaCTB9451ESK OB Chotěboř17:43+ 3:50
26.Šimková JohankaZBM9350RSK Žabovřesky Brno17:48+ 3:55
27.Dittrichová PetraKON8787CKOB Konice17:53+ 4:00
28.Sabelová MarkétaTRI9656CTJ TŽ Třinec19:03+ 5:10
29.Procházková ZuzanaKPY8650CSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.23:18+ 9:25
Rollier MonikaPHK8051ROK 99 Hradec KrálovéDISK
D21A
2.00 km, 48 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Simkovics Anna Nilsson13A0001COLC Wienerwald12:06
2.Doležalová MonikaKAM8851COK Kamenice12:26+ 0:20
3.Hiršová GabrielaZBM9651RSK Žabovřesky Brno12:36+ 0:30
4.Pospíšilová MarieDKP8756COddíl OB Kotlářka12:41+ 0:35
5.Nováková TerezaLPU9757EOK Lokomotiva Pardubice12:47+ 0:41
6.Hančová PetraLPU9659ROK Lokomotiva Pardubice12:57+ 0:51
7.Svobodová LenkaPHK9551COK 99 Hradec Králové12:58+ 0:52
8.Jeřábková JitkaTZL9453CSKOB Zlín13:00+ 0:54
9.Novotná MarkétaPHK9451COK 99 Hradec Králové13:04+ 0:58
9.Argalášová KateřinaTRI9750RTJ TŽ Třinec13:04+ 0:58
11.Bogarová AdélkaPGP9056ESK Praga13:12+ 1:06
12.Čermáková MagdalenaLCE9155ROOB TJ Slovan Luhačovice13:18+ 1:12
13.Procházková KláraLPU9451ROK Lokomotiva Pardubice13:23+ 1:17
14.Šimůnková GabrielaTAP9755RKOB Tretra Praha13:29+ 1:23
15.Benešová JanaCTB9452CSK OB Chotěboř13:38+ 1:32
16.Sklenářová RadkaLCE9250ROOB TJ Slovan Luhačovice13:41+ 1:35
17.Baldrianová BarboraVSP7850CUSK Praha13:46+ 1:40
18.Bochenková MartinaDKP8758COddíl OB Kotlářka13:49+ 1:43
19.Krafková LucieTUR8650ROOB TJ Turnov13:56+ 1:50
20.Fundová EliškaSHK9351COK Slavia Hradec Králové14:11+ 2:05
20.Žaloudková KláraLPU9461COK Lokomotiva Pardubice14:11+ 2:05
22.Koporová PetraZBM9353CSK Žabovřesky Brno14:14+ 2:08
23.Svobodová BarboraTJN8952COOB TJ Tatran Jablonec n. N.14:15+ 2:09
24.Vernerová RadkaVBM8558CVSK Mendelu Brno14:16+ 2:10
25.Kožinová ZuzanaPGP9650CSK Praga14:24+ 2:18
26.Lavičková MichaelaPGP9656CSK Praga14:31+ 2:25
27.Kettnerová DanaKAM8952COK Kamenice14:33+ 2:27
28.Panchártková TerezaLTU8950COOB TJ Lokomotiva Trutnov14:45+ 2:39
29.Kamenická KateřinaPHK9353COK 99 Hradec Králové14:50+ 2:44
30.Křečková LenkaASU9271CMagnus Orienteering14:51+ 2:45
31.Chovancová ZuzanaTZL9754CSKOB Zlín14:56+ 2:50
32.Hermannová AnnaTAP9251CKOB Tretra Praha15:00+ 2:54
33.Neradová AlenaLIT8551CKOB Litvínov15:04+ 2:58
34.Mádlová VěraZBM8951CSK Žabovřesky Brno15:09+ 3:03
35.Kožinová AnnaPGP9350CSK Praga15:10+ 3:04
35.Kochová NikolaTUR9358COOB TJ Turnov15:10+ 3:04
37.Valešová JanaCHA9152COK Chrastava15:12+ 3:06
38.Veljačiková HanaPGP9756CSK Praga15:14+ 3:08
38.Nieke Corinna71D9350CUSV TU Dresden15:14+ 3:08
40.Hrstková VladěnaZBM8787CSK Žabovřesky Brno15:16+ 3:10
41.Kovářová LenkaLTP9750COOB TJ Lokomotiva Teplice15:25+ 3:19
42.Masopustová ElisPGP8656CSK Praga15:39+ 3:33
43.Janovská PetraPGP7355CSK Praga15:57+ 3:51
44.Tihonová HanaTAP9052CKOB Tretra Praha16:00+ 3:54
45.Mrštíková KvětaCHT8754COOB SK Chrast16:32+ 4:26
46.Bialožytová TerezaPGP9055CSK Praga16:42+ 4:36
47.Kolaja Ehlerová JanaVLI8055CSlavia Liberec orienteering16:46+ 4:40
48.Pekárková MonikaRBK9252CSK Radioklub Blansko16:53+ 4:47
49.Sabine Wareyka18A001CWAT17:09+ 5:03
50.Košárková IvaPGP8155CSK Praga17:13+ 5:07
51.Bozděchová LenkaPGP8254CSK Praga17:53+ 5:47
51.Jirásková BarboraSHK9050COK Slavia Hradec Králové17:53+ 5:47
53.Hendrychová ZuzanaZBM8954CSK Žabovřesky Brno18:04+ 5:58
54.Kašparová ŠárkaAOP7251COrientační Běh Opava18:28+ 6:22
55.Šňupárková AnnaDKP9652COddíl OB Kotlářka19:16+ 7:10
56.Hlavová HanaKON8888RKOB Konice19:39+ 7:33
57.Baierová HanaOSN8972CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě19:40+ 7:34
58.Králová VandaBZP8750CBáječné ženy v orientačním běhu21:51+ 9:45
59.Rydlová EvaFSP8989CVSK ČVUT Fakulta Stavební Praha23:55+ 11:49
60.Nieke PatriciaTUR9552COOB TJ Turnov51:46+ 39:40
Horová PavlaLPU9457COK Lokomotiva PardubiceDISK
D21B
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Flašarová KristýnaPGP9054CSK Praga12:33
2.Škarková KateřinaPGP9955BSK Praga13:09+ 0:36
3.Košťálová PetraDKP8256COddíl OB Kotlářka13:24+ 0:51
4.Voráčková LenkaOSN8555CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě13:32+ 0:59
5.Kazdová LenkaSJC8484CSportcentrum Jičín14:11+ 1:38
6.Káninská MarkétaTAP9054CKOB Tretra Praha14:23+ 1:50
7.Tučková LucieDKP8550COddíl OB Kotlářka14:43+ 2:10
8.Kašparová LucieCHT9652COOB SK Chrast14:52+ 2:19
9.Balusková IdaOKP7350CSK OK 24 Praha15:44+ 3:11
10.Dittrichová ZuzanaKON9175CKOB Konice15:45+ 3:12
11.Studničná Lenka7QX8650CNeregistrovaní - Studničná16:01+ 3:28
12.Vlachová TerezaAOV8750COOB TJ Baník Ostrava16:20+ 3:47
D21C
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Šimerková OlgaPGP7551CSK Praga13:42
2.Riby RoseLTP0051BOOB TJ Lokomotiva Teplice14:01+ 0:19
3.Náhlíková ErikaHCE9750CTJ Hostivice14:45+ 1:03
4.Grundmanová LenkaCHC8651CK.O.B. Choceň16:42+ 3:00
5.Hlaváčová ŠárkaTBM7258CKOS TJ Tesla Brno17:32+ 3:50
6.Zeman KláraDCE7950CKOB Dobřichovice18:04+ 4:22
7.Doušková VlastaTBM7060CKOS TJ Tesla Brno20:38+ 6:56
8.Sedlatá KateřinaCHC8951CK.O.B. Choceň29:11+ 15:29
D35
1.90 km, 44 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kašková KateřinaCHA7850COK Chrastava12:42
2.Hojná SilvieSCP7950COK Sparta Praha13:24+ 0:42
3.Špičáková BarboraDKP8250COddíl OB Kotlářka13:58+ 1:16
4.Štěpánková KateřinaTBM7654CKOS TJ Tesla Brno15:07+ 2:25
5.Klimplová ZuzanaLPU8151COK Lokomotiva Pardubice15:24+ 2:42
6.Podlipná VeronikaSJC8152CSportcentrum Jičín15:44+ 3:02
7.Havlínová ZuzanaSCP8150COK Sparta Praha15:58+ 3:16
8.Kozumplíková AliceRBK8151CSK Radioklub Blansko16:08+ 3:26
9.Beranová JanaSJH7851CSJH Jindřichův Hradec17:15+ 4:33
10.Martanová DanielaVLI7452CSlavia Liberec orienteering18:27+ 5:45
11.Slavíčková LadaJHB7951CTJ Jiskra Havlíčkův Brod20:28+ 7:46
12.Procházková JanaDKP8052COddíl OB Kotlářka20:44+ 8:02
13.Vyhnálková EvaRIC7552COB Říčany23:50+ 11:08
14.Synková PetraDOK7950COK Doksy26:49+ 14:07
D40
1.90 km, 44 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Grycová PetraTBM7467CKOS TJ Tesla Brno13:57
2.Šimšová JanaMFP7651CMatfyz Praha14:11+ 0:14
3.Teringlová MartinaVCB7851COB České Budějovice14:32+ 0:35
4.Hulcová PavlaKSH7753COB Kašperské Hory14:34+ 0:37
5.Kamenická LenkaOSN6955CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě14:36+ 0:39
6.Nechanická DanielaOSN7557CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě14:46+ 0:49
6.Lošťáková IvanaLTP7758COOB TJ Lokomotiva Teplice14:46+ 0:49
8.Vildmonová PavlaPGP7454CSK Praga15:00+ 1:03
9.Míková LenkaVCB7653COB České Budějovice15:22+ 1:25
10.Ondráčková VeronikaEKP7850CVŠTJ Ekonom Praha15:31+ 1:34
11.Milánová JindřiškaTBM7475CKOS TJ Tesla Brno15:34+ 1:37
12.Šklíbová JanaSRK7651CSOOB Spartak Rychnov n.Kn.15:39+ 1:42
13.Pokorná MagdalénaPGP7562CSK Praga16:17+ 2:20
14.Švíglerová PavlaLPU7658COK Lokomotiva Pardubice16:26+ 2:29
15.Kubečková ZdenaPHK7551COK 99 Hradec Králové16:59+ 3:02
16.Brožková KvětaKUO7451CKOB Ústí nad Orlicí17:56+ 3:59
17.Pachnerová DominikaCHA7750COK Chrastava18:00+ 4:03
18.Richtrová LucieVPM7451CKOS Slavia Plzeň18:23+ 4:26
19.Rydlová JanaVIC7752COB Vizovice18:32+ 4:35
20.Karlová KateřinaJIL7553COK Jilemnice18:41+ 4:44
21.Šimková MarkétaLME7755CSK Los Mělník18:44+ 4:47
22.Pospíšilová ŠtěpánkaBZP7650CBáječné ženy v orientačním běhu18:45+ 4:48
23.Zakouřilová HelenaVSP7453CUSK Praha19:03+ 5:06
24.Janderová MarkétaSOB7750CSOBSA19:19+ 5:22
25.Veselá EvaVCB7853COB České Budějovice19:22+ 5:25
26.Kalousová RadkaEKP7550CVŠTJ Ekonom Praha19:47+ 5:50
27.Dolejší LenkaSTB7499CTJ Stadion Nový Bor19:49+ 5:52
28.Svítilová PavlaBZP7750CBáječné ženy v orientačním běhu20:03+ 6:06
29.Blažková MarkétaSJH7550CSJH Jindřichův Hradec22:44+ 8:47
30.Petriláková PetraDOR7656COK Dobříš23:58+ 10:01
31.Brandejsová PetraDKP7853COddíl OB Kotlářka24:39+ 10:42
32.Vránová HelenaUOL7652CSOB Olomouc26:41+ 12:44
33.Janoušková IvetaBOR7457COK Jiskra Nový Bor28:54+ 14:57
34.Haľková Jarka5RC7753CBáječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní29:10+ 15:13
35.Synková ŠárkaDOK7650COK Doksy32:40+ 18:43
Urbanová EditaSTE7454CSK SKI-OB ŠternberkDISK
Bartošová JanaMLA7051CMLOK Mariánské LázněDISK
Papicová SilvieBZP7651CBáječné ženy v orientačním běhuDISK
D45
1.80 km, 26 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Eckardt Cornelia71D6900CUSV TU Dresden12:51
2.Křivdová LenkaCHC7251CK.O.B. Choceň13:24+ 0:33
3.Kožinová JanaPGP6651CSK Praga13:26+ 0:35
4.Chaloupská PavlínaPHK7051COK 99 Hradec Králové13:49+ 0:58
5.Straube Hanka31D7350CSV Lengefeld13:52+ 1:01
5.Chupeková SilviaVZA7251CSlávia ŽU Žilina13:52+ 1:01
7.Skyvová KristýnaSTE7054CSK SKI-OB Šternberk14:03+ 1:12
8.Hiršová MarcelaVBM7079CVSK Mendelu Brno14:11+ 1:20
8.Horčičková EvaUOL7051CSOB Olomouc14:11+ 1:20
10.Kubáňová JanaTBM7275CKOS TJ Tesla Brno14:37+ 1:46
11.Kroniková JanaSHK7350COK Slavia Hradec Králové14:49+ 1:58
12.Sieglová DagmarMFP7050CMatfyz Praha14:54+ 2:03
13.Zurynková JanaEKP7053CVŠTJ Ekonom Praha15:10+ 2:19
14.Zelenin Jekaterina29D7050CUSG Chemnitz15:11+ 2:20
15.Kostková JanaAOP7151COrientační Běh Opava15:43+ 2:52
16.Škáchová PetraKAM7054COK Kamenice15:49+ 2:58
17.Koberová LenkaLPU6954COK Lokomotiva Pardubice15:58+ 3:07
18.Benešová IvaSJH7051CSJH Jindřichův Hradec16:17+ 3:26
19.Korpasová IvanaLBM7362CTJ Lokomotiva Ingstav Brno16:39+ 3:48
20.Hojná TerezaSJH6951CSJH Jindřichův Hradec16:40+ 3:49
21.Nová JanaDOR7150COK Dobříš16:52+ 4:01
22.Vandasová MarkétaVAM7250COOB Vamberk17:00+ 4:09
23.Bialeková MartinaLBE7350CTJ Lokomotiva Beroun17:17+ 4:26
24.Benešová JaroslavaDKL7050CKOB Kladno17:18+ 4:27
25.Dulovcová MarieKRE7051COOB TJ Sokol Křemže17:20+ 4:29
26.Demlová JitkaLPU6955COK Lokomotiva Pardubice17:29+ 4:38
27.Náměstková VeronikaEKP7351CVŠTJ Ekonom Praha17:42+ 4:51
28.Sedláčková PetraROZ7050COK Roztoky18:35+ 5:44
29.Pipková TáňaLPU7156COK Lokomotiva Pardubice18:37+ 5:46
30.Riby KateřinaLTP7252COOB TJ Lokomotiva Teplice18:51+ 6:00
31.Jírová MonikaROZ7350COK Roztoky19:02+ 6:11
32.Horáková LenkaVSP7255CUSK Praha19:32+ 6:41
33.Nešporová MarieTTR7251COOB Třebíč19:41+ 6:50
33.Gottfriedová MarcelaVCB7055COB České Budějovice19:41+ 6:50
35.Kamírová GabrielaLTP7351COOB TJ Lokomotiva Teplice19:53+ 7:02
36.Tichá DagmarDKP7250COddíl OB Kotlářka20:51+ 8:00
37.Petýrková PavlínaBZP7351CBáječné ženy v orientačním běhu21:33+ 8:42
38.Kubecová JanaSTB7399CTJ Stadion Nový Bor21:35+ 8:44
39.Šabatová JanaSRK6853CSOOB Spartak Rychnov n.Kn.21:39+ 8:48
40.Kaděrová BarboraHAV7051COB Havířov21:44+ 8:53
41.Žandová HanaCTB7052CSK OB Chotěboř23:16+ 10:25
42.Procházková MartinaSOP7351COOB TJ Slezan Opava23:21+ 10:30
43.Douchová JaroslavaSNA7155CTJ START Náchod23:56+ 11:05
44.Žejdlíková JitkaLTP7251COOB TJ Lokomotiva Teplice24:12+ 11:21
45.Blahová MarkétaEKP6951CVŠTJ Ekonom Praha26:57+ 14:06
Pavlů VeronikaPGP6950CSK PragaDISK
Krotilová MagdalénaBZP7150CBáječné ženy v orientačním běhuDISK
D50
1.80 km, 34 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Novotná PetraPHK6651COK 99 Hradec Králové12:31
2.Barcíková RenátaAOP6753COrientační Běh Opava14:18+ 1:47
3.Poklopová IvanaUOL6451CSOB Olomouc15:23+ 2:52
4.Vričanová SylvaHAV6751COB Havířov15:27+ 2:56
5.Němečková JarmilaVSP6650CUSK Praha15:44+ 3:13
6.Jemelíková LadaVBM6555CVSK Mendelu Brno16:32+ 4:01
7.Šoupová JanaLPM6850COK Lokomotiva Plzeň17:32+ 5:01
8.Müller-Wenzke Astrid71D6851CUSV TU Dresden18:03+ 5:32
9.Koucká IvanaEKP6850CVŠTJ Ekonom Praha18:25+ 5:54
10.Řadová JaromíraDKP6551COddíl OB Kotlářka18:27+ 5:56
11.Štorková SimonaJPV6556COddíl OS SK Prostějov18:48+ 6:17
12.Thýnová IvanaSHK6651COK Slavia Hradec Králové19:10+ 6:39
13.Semrádová JitkaCHC6651CK.O.B. Choceň19:25+ 6:54
14.Peřinková IrenaBBM6550CBETA URSUS Orienteering19:26+ 6:55
15.Hadačová GabrielaAOP6751COrientační Běh Opava21:53+ 9:22
16.Nieke Sabine71D6651CUSV TU Dresden27:02+ 14:31
Halířová EvaBOR6654COK Jiskra Nový BorDISK
Janečková DagmarEKP6550CVŠTJ Ekonom PrahaDISK
Kosová MichaelaSRK6752CSOOB Spartak Rychnov n.Kn.DISK
D55
1.80 km, 34 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Zuzánková RůženaTJN6051COOB TJ Tatran Jablonec n. N.14:47
2.Kavková DanaSCP6150COK Sparta Praha15:26+ 0:39
3.Králová ZdenkaSSU6091CSK Severka Šumperk15:36+ 0:49
4.Bochenková JanaDOR6150COK Dobříš16:56+ 2:09
5.Voltrová SvatavaROZ6150COK Roztoky17:09+ 2:22
6.Davi JanaASU6199CMagnus Orienteering17:33+ 2:46
7.Kábrtová IvaPEN6350COK RECO Sport18:26+ 3:39
8.Tihonová JindraTAP6253CKOB Tretra Praha18:42+ 3:55
9.Bialožytová PavlaTRI6350CTJ TŽ Třinec19:03+ 4:16
10.Hanušová JitkaLTU6352COOB TJ Lokomotiva Trutnov19:58+ 5:11
11.Malačková JanaDKP6150COddíl OB Kotlářka20:01+ 5:14
12.Kovářová AlenaLTP6151COOB TJ Lokomotiva Teplice22:02+ 7:15
13.Hrabánková IlonaPGP6250CSK Praga22:35+ 7:48
14.Kujanová MartinaBZP5850CBáječné ženy v orientačním běhu25:02+ 10:15
15.Chloupková JanaSLP5951COOB Slavia Praha26:17+ 11:30
16.Strachotová EvaASU6099CMagnus Orienteering28:10+ 13:23
17.Sochorová HanaHAV6250COB Havířov30:51+ 16:04
18.Nováková PavlaDOK5950COK Doksy32:40+ 17:53
Sládková EvaTEH5751CSokol TehovDISK
D60
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kuleva Angelina2HD5750CAngy OL13:55
2.Rosecká AlenaPZR5654CUNITOP SKP Žďár nad Sázavou14:59+ 1:04
3.Fantová LibušeEKP5650CVŠTJ Ekonom Praha16:17+ 2:22
4.Víchová LadislavaLPU5851COK Lokomotiva Pardubice16:58+ 3:03
5.Zelená MarkétaPGP5850CSK Praga17:10+ 3:15
6.Mrázková IvanaDKP5650COddíl OB Kotlářka17:29+ 3:34
7.Dokoupilová ZuzanaVBM5754CVSK Mendelu Brno18:06+ 4:11
8.Kuchařová AdaTBM5855CKOS TJ Tesla Brno18:12+ 4:17
9.Opavová StanislavaMLA5451CMLOK Mariánské Lázně18:23+ 4:28
10.Procházková MilušeDCE5450CKOB Dobřichovice19:05+ 5:10
11.Šedivá MiroslavaEKP5750CVŠTJ Ekonom Praha19:15+ 5:20
12.Svobodná EvaDKP5851COddíl OB Kotlářka19:27+ 5:32
13.Jahnová HelenaSCP5550COK Sparta Praha21:26+ 7:31
14.Mágrová IvanaLCV5550CTJ Lokomotiva Chomutov22:46+ 8:51
15.Klusáková JitkaDKP5651COddíl OB Kotlářka22:49+ 8:54
16.Zavadilová NaďaSCP5450COK Sparta Praha23:13+ 9:18
17.Dudová HanaDKP5752COddíl OB Kotlářka23:19+ 9:24
18.Jelínková RadanaPGP5851CSK Praga23:55+ 10:00
19.Beranová VlastaUVP5450CSlovan Praha24:46+ 10:51
20.Eremiášová JanaTBM5451CKOS TJ Tesla Brno26:23+ 12:28
21.Patáková MáriaKSH5751COB Kašperské Hory27:13+ 13:18
22.Salajková VěraLBM5558CTJ Lokomotiva Ingstav Brno28:39+ 14:44
23.Novotná JiřinaLPU5654COK Lokomotiva Pardubice29:58+ 16:03
D65
1.60 km, 34 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Procházková HelenaTBM5351CKOS TJ Tesla Brno17:26
2.Úlehlová IvanaBOR5150COK Jiskra Nový Bor18:26+ 1:00
3.Křížová ZdenkaPZR5051CUNITOP SKP Žďár nad Sázavou18:55+ 1:29
4.Horynová EvaTZL5254CSKOB Zlín19:01+ 1:35
5.Omová JanaTUR5150COOB TJ Turnov20:16+ 2:50
6.Stehnová HanaDKP5150COddíl OB Kotlářka24:35+ 7:09
7.Tomanová JanaLBM4955CTJ Lokomotiva Ingstav Brno26:47+ 9:21
8.Kellnerová StanislavaLPU4950COK Lokomotiva Pardubice29:08+ 11:42
9.Podhorská VěraSJI5252COK Jihlava43:39+ 26:13
D70
1.60 km, 34 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kubíková KvětaLPU4752COK Lokomotiva Pardubice19:44
2.Haňkovská JanaPGP4050CSK Praga22:36+ 2:52
3.Lohrová JarmilaSCP4650COK Sparta Praha23:05+ 3:21
4.Zmeková MílaSLP4451COOB Slavia Praha27:18+ 7:34
H10C
1.40 km, 24 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Světnický AntonínSTE0800CSK SKI-OB Šternberk10:47
2.Svítil MartinPGP0903CSK Praga11:08+ 0:21
3.Kučera TeodorDOR0800COK Dobříš11:21+ 0:34
4.Víteček ŠimonDKP0801COddíl OB Kotlářka11:29+ 0:42
5.Šimerka OndřejPGP0800CSK Praga12:07+ 1:20
6.Doucha TomášSNA0801CTJ START Náchod12:55+ 2:08
7.Hofhanzl AntonínRUZ0902CTJ Růžená14:41+ 3:54
8.Brandejs ŠtěpánDKP0807COddíl OB Kotlářka14:45+ 3:58
9.Engel AdamDKP0910COddíl OB Kotlářka14:57+ 4:10
10.Horáček MartinDKP0802COddíl OB Kotlářka15:10+ 4:23
11.Novotný KryštofPHK1002COK 99 Hradec Králové16:23+ 5:36
12.Pazderník TomášOPI0800COrientační sporty Písek17:34+ 6:47
13.Švarc FrantišekDKP0911COddíl OB Kotlářka19:01+ 8:14
14.Škorpil MarekHOR0900CTJ Jiskra Hořice19:55+ 9:08
15.Komín MatyášDKL0901CKOB Kladno20:00+ 9:13
16.Schnabl PetrRIC0802COB Říčany21:10+ 10:23
17.Minařík JosefVCB0903COB České Budějovice25:18+ 14:31
18.Venhoda LukášSJI0801COK Jihlava26:16+ 15:29
19.Vojkůvka MatějDOR0804COK Dobříš29:32+ 18:45
20.Veljačik JonášSCP0800COK Sparta Praha29:51+ 19:04
21.Beran AntonínSJH1101CSJH Jindřichův Hradec30:45+ 19:58
22.Vojkůvka FilipDOR0902COK Dobříš32:31+ 21:44
23.Baldrian JosefVSP1100CUSK Praha32:36+ 21:49
24.Janata MatějDKP1111COddíl OB Kotlářka37:42+ 26:55
25.Šmahel TadeášOPI1000COrientační sporty Písek37:49+ 27:02
26.Van Dongen TimDKP1000COddíl OB Kotlářka40:06+ 29:19
27.Lazar DavidRIC1001COB Říčany45:34+ 34:47
28.Vaníček OndřejDLP0903COOB TJ Dukla Praha53:01+ 42:14
Hulec FrantišekKSH1101COB Kašperské HoryDISK
H12C
1.80 km, 38 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Koča VojtěchZBM0602BSK Žabovřesky Brno12:29
2.Elleder DavidDKP0605COddíl OB Kotlářka14:58+ 2:29
3.Machar EdaDKP0803COddíl OB Kotlářka15:04+ 2:35
4.Tichý HubertDKP0600COddíl OB Kotlářka15:05+ 2:36
5.Horák MartinVSP0601CUSK Praha15:53+ 3:24
6.Šmelík DanielLCE0704COOB TJ Slovan Luhačovice16:11+ 3:42
7.Machar MatějDKP0604BOddíl OB Kotlářka17:24+ 4:55
8.Teringl VojtěchVCB0702COB České Budějovice18:12+ 5:43
9.Strnad JakubOLP0700CPSK Olymp Praha18:26+ 5:57
10.Svítil PatrikPGP0706CSK Praga18:57+ 6:28
11.Salinger JakubDKP0715COddíl OB Kotlářka19:10+ 6:41
12.Dolák JakubDKP0707COddíl OB Kotlářka19:20+ 6:51
13.Jandera KryštofPGP0700CSK Praga19:42+ 7:13
14.Studnička JakubDKP0718COddíl OB Kotlářka20:37+ 8:08
15.Svoboda FilipDKP0719COddíl OB Kotlářka22:10+ 9:41
16.Petit RémiOPI0602COrientační sporty Písek22:22+ 9:53
17.Daněk JanDKP0713COddíl OB Kotlářka24:45+ 12:16
18.Procházka VítDKP0711COddíl OB Kotlářka24:52+ 12:23
19.Rippl MatoušDKP0608COddíl OB Kotlářka25:18+ 12:49
20.Krogman TadeášDKP0609COddíl OB Kotlářka27:10+ 14:41
21.Lazar TomášRIC0704COB Říčany27:13+ 14:44
22.Pohl LukášTAP0703CKOB Tretra Praha27:29+ 15:00
23.Vaníček PetrDLP0700COOB TJ Dukla Praha30:25+ 17:56
24.Schnabl JakubRIC0706COB Říčany36:38+ 24:09
Ledinský MatějDKP0602COddíl OB KotlářkaDISK
H14C
1.90 km, 28 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kabát MartinPGP0408BSK Praga10:59
1.Blaha JiříEKP0401BVŠTJ Ekonom Praha10:59+ 0:00
3.Čtrnáct FrantišekPGP0401BSK Praga11:24+ 0:25
4.Gryc OndřejTBM0406AKOS TJ Tesla Brno11:44+ 0:45
5.Janda JakubDOR0403BOK Dobříš12:10+ 1:11
6.Blaha MichalEKP0402BVŠTJ Ekonom Praha12:41+ 1:42
7.Gregor JáchymRUZ0400BTJ Růžená12:53+ 1:54
8.Petrilák MatoušDOR0409BOK Dobříš12:56+ 1:57
9.Vítek MatějSJI0500BOK Jihlava13:24+ 2:25
10.Zakouřil MatyášVSP0400BUSK Praha13:28+ 2:29
11.Štorek JanJPV0505BOddíl OS SK Prostějov13:43+ 2:44
12.Nouza MichalSJH0505BSJH Jindřichův Hradec14:07+ 3:08
13.Baldrian TomášVSP0405BUSK Praha14:09+ 3:10
14.Šubrt VojtěchDKP0502BOddíl OB Kotlářka14:23+ 3:24
15.Smolka JakubTAP0500CKOB Tretra Praha14:32+ 3:33
16.Jíra FilipROZ0500BOK Roztoky15:40+ 4:41
17.Vališ VojtěchLPU0512BOK Lokomotiva Pardubice16:10+ 5:11
18.Doucha MartinSNA0501BTJ START Náchod16:18+ 5:19
19.Hřivna OndřejPGP0505CSK Praga27:21+ 16:22
20.Nešpor JiříTTR0502BOOB Třebíč27:42+ 16:43
21.Schnabl DavidRIC0508COB Říčany28:15+ 17:16
22.Hronza ŠtěpánDOR0501COK Dobříš65:17+ 54:18
H16
1.80 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Malačka MilanDKP0210AOddíl OB Kotlářka10:08
2.Mareček ŠimonOSN0201ASK Orientační sporty Nové Město na Moravě10:12+ 0:04
3.Synek PetrDOK0200AOK Doksy10:20+ 0:12
4.Rücker JanHOR0201ATJ Jiskra Hořice10:27+ 0:19
5.Kostka JiříAOP0201AOrientační Běh Opava10:31+ 0:23
5.Chaloupský JakubPHK0302AOK 99 Hradec Králové10:31+ 0:23
7.Richtr LukášVPM0204AKOS Slavia Plzeň10:38+ 0:30
8.Lukašák ŠimonSTE0202ASK SKI-OB Šternberk10:40+ 0:32
8.Nechanický JanOSN0200ASK Orientační sporty Nové Město na Moravě10:40+ 0:32
10.Šimša MartinPGP0309ASK Praga10:43+ 0:35
11.Matuš VítVRB0202ASportovní klub ve Vrbně pod Pradědem10:46+ 0:38
12.Waněk HubertLPU0309AOK Lokomotiva Pardubice10:54+ 0:46
13.Melišík MartinTAP0200AKOB Tretra Praha10:55+ 0:47
14.Štregl MatyášVRL0301AOOS TJ Spartak Vrchlabí10:56+ 0:48
15.Hájek KryštofTUR0212AOOB TJ Turnov10:57+ 0:49
15.Milán JakubTBM0411AKOS TJ Tesla Brno10:57+ 0:49
17.Coufal JáchymZBM0200ASK Žabovřesky Brno11:11+ 1:03
17.Tkáč MatějTJN0401AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.11:11+ 1:03
19.Doležal MatyášSTE0208ASK SKI-OB Šternberk11:15+ 1:07
20.Mayer ŠimonKSH0202AOB Kašperské Hory11:16+ 1:08
21.Link LukášSTH0205ASK Studenec11:17+ 1:09
22.Kučera JáchymDOR0301AOK Dobříš11:18+ 1:10
23.Valík AdamAOP0301AOrientační Běh Opava11:20+ 1:12
24.Tokár RadimVPM0300AKOS Slavia Plzeň11:21+ 1:13
25.Haltof MarekTRI0200ATJ TŽ Třinec11:22+ 1:14
26.Hojný JáchymSJH0301ASJH Jindřichův Hradec11:23+ 1:15
27.Spěváček VojtěchVPM0205AKOS Slavia Plzeň11:24+ 1:16
28.Haas FilipLPU0401AOK Lokomotiva Pardubice11:28+ 1:20
29.Švarc AntonínDKP0203AOddíl OB Kotlářka11:33+ 1:25
30.Čech VítAOP0302AOrientační Běh Opava11:34+ 1:26
31.Vitebský LukášTJN0302AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.11:35+ 1:27
32.Štěrba MarekSKV0401ATJ Slovan Karlovy Vary11:40+ 1:32
32.Štefan VítSTH0202ASK Studenec11:40+ 1:32
34.Urbánek AdamZBM0302ASK Žabovřesky Brno11:46+ 1:38
35.Rusin VojtěchLPU0321AOK Lokomotiva Pardubice11:57+ 1:49
36.Svoboda RadekSTE0207ASK SKI-OB Šternberk12:00+ 1:52
37.Doušek TomášTBM0401AKOS TJ Tesla Brno12:03+ 1:55
38.Mrskoč MarekLPU0205BOK Lokomotiva Pardubice12:04+ 1:56
39.Světnický FrantišekSTE0204ASK SKI-OB Šternberk12:06+ 1:58
40.Hřivna JakubPGP0305ASK Praga12:08+ 2:00
41.Škácha VítKAM0309AOK Kamenice12:15+ 2:07
42.Hecl FrantišekKSU0201AKlub vytrvalostních sportů Šumperk12:17+ 2:09
42.Štorek DavidJPV0202COddíl OS SK Prostějov12:17+ 2:09
44.Kožina ŠtěpánPGP0300ASK Praga12:20+ 2:12
44.Macek OndřejLPU0209AOK Lokomotiva Pardubice12:20+ 2:12
46.Sedláček JaroslavDKP0309BOddíl OB Kotlářka12:22+ 2:14
47.Kohoutek OldřichBSO0301BKOB Baník Sokolov12:23+ 2:15
48.Šauli FilipVPM0301AKOS Slavia Plzeň12:25+ 2:17
49.Lička AdamTBM0326AKOS TJ Tesla Brno12:28+ 2:20
50.Pipek OndřejLPU0203AOK Lokomotiva Pardubice12:36+ 2:28
51.Krpata MichalLPU0403AOK Lokomotiva Pardubice12:37+ 2:29
52.Gajda MartinKAM0405AOK Kamenice12:45+ 2:37
53.Štábl AdamKSU0401AKlub vytrvalostních sportů Šumperk12:57+ 2:49
54.Fábera DavidSHK0305AOK Slavia Hradec Králové13:22+ 3:14
55.Novák JakubKRE0201BOOB TJ Sokol Křemže13:49+ 3:41
56.Tkáč JurajSJI0200BOK Jihlava13:58+ 3:50
57.Oncirk JanONO0301ASKOB Ostrov14:10+ 4:02
58.Peterka JakubLLI0404ATJ Loko Liberec14:12+ 4:04
59.Oujezdský MatyášZBM0307CSK Žabovřesky Brno15:05+ 4:57
H16C
1.80 km, 26 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Šubrt MatějDKP0205BOddíl OB Kotlářka11:21
2.Bialožyt MarekTRI0301BTJ TŽ Třinec11:28+ 0:07
3.Škvor AdamKAM0202BOK Kamenice11:47+ 0:26
4.Novotný TomášTTR0305COOB Třebíč12:28+ 1:07
5.Mareš AlbertDKP0308BOddíl OB Kotlářka12:42+ 1:21
6.Pobuda VojtěchSJH0302BSJH Jindřichův Hradec12:54+ 1:33
7.Musil ŠtěpánTBM0305BKOS TJ Tesla Brno12:59+ 1:38
8.Novotný VojtěchTTR0203COOB Třebíč13:51+ 2:30
9.Vébr TomášHAV0200COB Havířov14:42+ 3:21
10.Venhoda MatějSJI0301BOK Jihlava14:52+ 3:31
11.Horák PavelVSP0301CUSK Praha14:56+ 3:35
12.Hronza JakubDOR0300COK Dobříš14:58+ 3:37
13.Vališ JanLPU0210COK Lokomotiva Pardubice15:12+ 3:51
14.Řehoř VojtaTJN0303BOOB TJ Tatran Jablonec n. N.15:50+ 4:29
15.Šabata RadekSRK0202BSOOB Spartak Rychnov n.Kn.16:05+ 4:44
H18
2.00 km, 68 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Roudný MartinLPU0002AOK Lokomotiva Pardubice12:15
2.Filipek SebastianTRI0002ATJ TŽ Třinec12:24+ 0:09
3.Féder MedardLCE0111AOOB TJ Slovan Luhačovice12:34+ 0:19
4.Adámek FilipABM0101AKOB ALFA Brno12:38+ 0:23
5.Jirka MikulášSTE0000ASK SKI-OB Šternberk12:40+ 0:25
5.Gajda JanKAM0105AOK Kamenice12:40+ 0:25
7.Rusin JanLPU0008AOK Lokomotiva Pardubice12:43+ 0:28
8.Volák OndřejLPU0010AOK Lokomotiva Pardubice12:52+ 0:37
9.Pavlovec DanBOR0001AOK Jiskra Nový Bor13:01+ 0:46
10.Šafka SebastianKAM0101AOK Kamenice13:07+ 0:52
11.Janovský TomášPGP0101ASK Praga13:10+ 0:55
12.Zalaba TomášSJC0101ASportcentrum Jičín13:12+ 0:57
13.Valík TomášAOP0001AOrientační Běh Opava13:16+ 1:01
14.Švadlena MichalCHC0101AK.O.B. Choceň13:17+ 1:02
15.Melichar PetrLLI0001ATJ Loko Liberec13:20+ 1:05
16.Měšťan OndřejTAP0100AKOB Tretra Praha13:31+ 1:16
17.Čech PetrSJI0001AOK Jihlava13:37+ 1:22
18.Tuharský ErikTRI0100ATJ TŽ Třinec13:45+ 1:30
19.Bílý JakubLTP0104AOOB TJ Lokomotiva Teplice13:48+ 1:33
20.Janda OndřejDOR0100AOK Dobříš13:53+ 1:38
21.Nagy JosefTJN0006AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.14:00+ 1:45
22.Synek AntonínDOK0001AOK Doksy14:05+ 1:50
23.Gryc VojtěchTBM0106AKOS TJ Tesla Brno14:06+ 1:51
24.Tichý RadomírSHK0000AOK Slavia Hradec Králové14:09+ 1:54
25.Mareš VítBOR0000AOK Jiskra Nový Bor14:15+ 2:00
26.Budský OndřejTJN0105AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.14:27+ 2:12
27.Ježek JakubJIL0104AOK Jilemnice14:29+ 2:14
28.Panovec KryštofLCE0011AOOB TJ Slovan Luhačovice14:54+ 2:39
29.Kovařík MartinTRI0101ATJ TŽ Třinec15:23+ 3:08
30.Zentrich DušanLCE0012AOOB TJ Slovan Luhačovice15:30+ 3:15
31.Gottstein JonášJIL0107AOK Jilemnice15:43+ 3:28
32.Buk PetrROU0001BSKOB Roudnice nad Labem15:46+ 3:31
33.Bartoš VáclavMLA0101BMLOK Mariánské Lázně15:55+ 3:40
34.Valenta AdamOPI0102BOrientační sporty Písek16:12+ 3:57
35.Šafář MartinKSU0105AKlub vytrvalostních sportů Šumperk16:22+ 4:07
36.Babišta AntonínKSU0111BKlub vytrvalostních sportů Šumperk16:36+ 4:21
36.Bek JiříCHA0103AOK Chrastava16:36+ 4:21
38.Klement DavidDKP0110COddíl OB Kotlářka17:01+ 4:46
39.Galbavý MatějPHK0007AOK 99 Hradec Králové17:16+ 5:01
40.Rajnoha DavidTBM0003AKOS TJ Tesla Brno17:28+ 5:13
41.Paleček OndřejLPU0105BOK Lokomotiva Pardubice18:33+ 6:18
Milán TomášZBM0111ASK Žabovřesky BrnoDISK
Matoušek MatějKSU0005AKlub vytrvalostních sportů ŠumperkDISK
Růta MatyášTJN0102BOOB TJ Tatran Jablonec n. N.DISK
Kligl RadimTBM0103AKOS TJ Tesla BrnoDISK
H18C
1.80 km, 34 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Siegl MatyášPGP0104BSK Praga10:13
2.Klaška MartinDKP0100BOddíl OB Kotlářka10:40+ 0:27
3.Kunckel Konstantin71D0001CUSV TU Dresden10:44+ 0:31
4.Novák PřemyslDKP0107BOddíl OB Kotlářka11:21+ 1:08
5.Tachezy JanDOR0102BOK Dobříš11:58+ 1:45
6.Meduna JakubDOK0000COK Doksy20:52+ 10:39
H20
2.20 km, 70 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Křivda TomášCHC9901EK.O.B. Choceň12:32
2.Sýkora VojtěchLCE9801EOOB TJ Slovan Luhačovice13:11+ 0:39
3.Horčička VítSTE9919ASK SKI-OB Šternberk13:19+ 0:47
4.Hirš OtakarZBM9801ESK Žabovřesky Brno13:25+ 0:53
5.Vystavěl OndřejJPV9807ROddíl OS SK Prostějov13:50+ 1:18
6.Chupek JakubJPV9911AOddíl OS SK Prostějov13:52+ 1:20
6.Bendák JanPHK9800ROK 99 Hradec Králové13:52+ 1:20
8.Koštejn VítDOK9800ROK Doksy14:03+ 1:31
9.Černocký LiborLCE9803ROOB TJ Slovan Luhačovice14:29+ 1:57
10.Hlaváč OndřejZBM9901ASK Žabovřesky Brno14:30+ 1:58
11.Chvátil ŠimonPHK9908AOK 99 Hradec Králové14:41+ 2:09
12.Sláma DušanASU9843RMagnus Orienteering14:44+ 2:12
13.Thoř TomášTUR9904AOOB TJ Turnov14:50+ 2:18
14.Klein Cedrik71D9901CUSV TU Dresden15:10+ 2:38
15.Kavalír JáchymPHK9901AOK 99 Hradec Králové15:12+ 2:40
16.Karatsiolis KryštofTUR9901AOOB TJ Turnov15:48+ 3:16
17.Škvor OtaKAM9900AOK Kamenice15:52+ 3:20
18.Vopařil JanLCE9911AOOB TJ Slovan Luhačovice15:58+ 3:26
18.Šabata MilanSRK9904ASOOB Spartak Rychnov n.Kn.15:58+ 3:26
20.Šenkýř MatějSJI9902AOK Jihlava16:01+ 3:29
21.Sabol JosefCTB9902BSK OB Chotěboř16:18+ 3:46
22.Šrámek OndřejKSU9909AKlub vytrvalostních sportů Šumperk16:20+ 3:48
23.Gebrt JanSHK9801ROK Slavia Hradec Králové16:21+ 3:49
24.Gilík MarekSOP9904BOOB TJ Slezan Opava16:28+ 3:56
25.Novotný MarekTJN9901AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.16:56+ 4:24
26.Starý OndraPHK9813AOK 99 Hradec Králové16:58+ 4:26
27.Komenda JanZBM9902ASK Žabovřesky Brno17:02+ 4:30
28.Locker TomášSRK9802ASOOB Spartak Rychnov n.Kn.17:08+ 4:36
29.Pelikán LukášDKL9802BKOB Kladno17:35+ 5:03
30.Bräuer Dennis31D9900CSV Lengefeld18:30+ 5:58
31.Hrouda MatějJIL9804AOK Jilemnice18:43+ 6:11
32.Ježek VítJIL9903BOK Jilemnice19:05+ 6:33
33.Melichar VojtěchLLI9802ATJ Loko Liberec20:24+ 7:52
34.Vondruška JanVTA0001CSC vebr-sport21:49+ 9:17
Vandas DanielPHK9805EOK 99 Hradec KrálovéDISK
Jílek OndřejKSU9908AKlub vytrvalostních sportů ŠumperkDISK
Ransdorf JakubTAP9805BKOB Tretra PrahaDISK
Jíra TomášKAM9802AOK KameniceDISK
H20C
2.00 km, 48 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Ridzoň DanielDKP9907BOddíl OB Kotlářka13:37
H21
2.60 km, 84 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Král VojtěchSSU8841ESK Severka Šumperk14:06
2.Hájek DanielZBM8919ESK Žabovřesky Brno14:31+ 0:25
3.Nykodým MilošZBM9005ESK Žabovřesky Brno14:45+ 0:39
4.Minář MarekASU9444EMagnus Orienteering14:58+ 0:52
5.Brlica PavelZBM9302RSK Žabovřesky Brno15:10+ 1:04
6.Procházka JanPGP8407ESK Praga15:17+ 1:11
7.Navrátil ŠimonPGP9702RSK Praga15:20+ 1:14
8.Kubelka TomášLPU9307EOK Lokomotiva Pardubice15:28+ 1:22
9.Kubát PavelPHK9101EOK 99 Hradec Králové15:29+ 1:23
10.Poklop MartinSSU8802ESK Severka Šumperk15:32+ 1:26
11.Kettner VojtěchKAM9601EOK Kamenice15:39+ 1:33
12.Nožka RadekLPU9005EOK Lokomotiva Pardubice15:43+ 1:37
13.Rollier BaptistePHK8200EOK 99 Hradec Králové15:44+ 1:38
14.Schuster MarekSSU9303ESK Severka Šumperk15:58+ 1:52
15.Mrázek JanSJC8102ESportcentrum Jičín15:59+ 1:53
16.Smola MichalTZL8131CSKOB Zlín16:01+ 1:55
17.Horvát PetrASU9447EMagnus Orienteering16:03+ 1:57
18.Flašar JanPGP8610RSK Praga16:08+ 2:02
19.Zimmermann ŠtěpánZBM9101ESK Žabovřesky Brno16:14+ 2:08
20.Valeš JiříLPM9502ROK Lokomotiva Plzeň16:25+ 2:19
21.Hradec PavelTUR8801EOOB TJ Turnov16:28+ 2:22
22.Kantor OndřejTRI9103RTJ TŽ Třinec16:29+ 2:23
23.Procházka DavidLPU9113ROK Lokomotiva Pardubice16:41+ 2:35
24.Ondráček RadimEKP7414CVŠTJ Ekonom Praha16:57+ 2:51
25.Semík OndřejKAM9401EOK Kamenice16:58+ 2:52
26.Rusý TomášKAM9301COK Kamenice17:14+ 3:08
27.Zháňal JanZBM8721CSK Žabovřesky Brno17:32+ 3:26
28.Kolovský FrantišekLPM9202EOK Lokomotiva Plzeň17:44+ 3:38
29.Remeš PetrSHK9403COK Slavia Hradec Králové17:55+ 3:49
30.Vištejn JiříLPM9304COK Lokomotiva Plzeň18:41+ 4:35
31.Doležel OndřejSTE9202CSK SKI-OB Šternberk19:35+ 5:29
32.Šmahel LukášOPI7800COrientační sporty Písek26:56+ 12:50
H21A
2.30 km, 64 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Glaner Franz18ACWAT14:00
2.Zbranek RomanTZL8808RSKOB Zlín14:03+ 0:03
3.Semrád LadislavCHC9701RK.O.B. Choceň14:11+ 0:11
4.Kamenický MatějLPU9036ROK Lokomotiva Pardubice14:19+ 0:19
5.Zakouřil VítTUR9301COOB TJ Turnov14:22+ 0:22
6.Mokrý StanislavZBM9202CSK Žabovřesky Brno14:24+ 0:24
7.Glonek JakubAOP9602ROrientační Běh Opava14:28+ 0:28
8.Leideck Karsten71D8600CUSV TU Dresden14:33+ 0:33
9.Kretzschmar Matthias18D9001CPost SV Dresden14:35+ 0:35
10.Chromý AdamTBM8841RKOS TJ Tesla Brno14:38+ 0:38
11.Zimmermann JakubKON8911CKOB Konice14:41+ 0:41
11.Kettner LukášKAM9403COK Kamenice14:41+ 0:41
13.Pauser Jakob32ACHSV OL Wiener Neustadt14:42+ 0:42
14.Procházka JanPGP8206CSK Praga14:43+ 0:43
15.Simkovics Erik Nilsson13A0002COLC Wienerwald14:46+ 0:46
15.Argaláš MichalTRI9301CTJ TŽ Třinec14:46+ 0:46
17.Landovský TomášPGP9103CSK Praga14:50+ 0:50
18.Landovský JakubPGP9601CSK Praga15:00+ 1:00
18.Wolf DanielTUR9100COOB TJ Turnov15:00+ 1:00
20.Hledík JakubCHT9501COOB SK Chrast15:02+ 1:02
21.Burda MatějBOR9608COK Jiskra Nový Bor15:03+ 1:03
22.Křivda MartinCHC9501CK.O.B. Choceň15:04+ 1:04
23.Čermák JanLPU9301ROK Lokomotiva Pardubice15:10+ 1:10
24.Kelbl VladimírZBM9711RSK Žabovřesky Brno15:13+ 1:13
25.Cahel MarekLCE8803COOB TJ Slovan Luhačovice15:15+ 1:15
26.Luštický MartinTUR8700COOB TJ Turnov15:20+ 1:20
27.Netuka VojtěchSHK9701ROK Slavia Hradec Králové15:21+ 1:21
28.Grundman VojtěchCHC8801CK.O.B. Choceň15:29+ 1:29
29.Skoupý JanSTE9411CSK SKI-OB Šternberk15:30+ 1:30
30.Zelenka TomášPHK9001COK 99 Hradec Králové15:31+ 1:31
31.Oľhava RastislavASU8949CMagnus Orienteering15:32+ 1:32
32.Perknovský RadimJPV8235COddíl OS SK Prostějov15:35+ 1:35
33.Kos TomášLPU9303COK Lokomotiva Pardubice15:37+ 1:37
34.Zelinka JiříMBM8740CO-mikron15:41+ 1:41
35.Panchártek JanPHK8802COK 99 Hradec Králové15:44+ 1:44
36.Švirák OndřejZBM9103RSK Žabovřesky Brno15:46+ 1:46
36.Dlabaja TomášTUR8303ROOB TJ Turnov15:46+ 1:46
38.Červinka JanOKP8901CSK OK 24 Praha15:47+ 1:47
39.Šabatka ZdeněkPHK8900COK 99 Hradec Králové15:48+ 1:48
40.Baier MartinTUR7603COOB TJ Turnov15:54+ 1:54
41.Mikel DavidTZL9703CSKOB Zlín15:55+ 1:55
41.Novák DanielDOK8700COK Doksy15:55+ 1:55
43.Pova OndřejKRL9304CKometa Kralovice15:57+ 1:57
44.Žaloudek PetrSJC8309CSportcentrum Jičín15:59+ 1:59
45.Pospíšil OndřejDKP8717COddíl OB Kotlářka16:00+ 2:00
46.Kozák OsvaldTBM8201CKOS TJ Tesla Brno16:01+ 2:01
47.Bravený VítZBM9102CSK Žabovřesky Brno16:02+ 2:02
48.Jílek JakubKSU9202CKlub vytrvalostních sportů Šumperk16:08+ 2:08
49.Neumann Josef71D8400CUSV TU Dresden16:10+ 2:10
49.Drábek JanZBM8511CSK Žabovřesky Brno16:10+ 2:10
49.Krejsa MartinCHT9001COOB SK Chrast16:10+ 2:10
52.Illner VojtěchDKP9600COddíl OB Kotlářka16:21+ 2:21
52.Jirásek MichalSHK8901COK Slavia Hradec Králové16:21+ 2:21
54.Fiala JanBBM7205CBETA URSUS Orienteering16:23+ 2:23
55.Janovský TomášPGP6401CSK Praga16:29+ 2:29
56.Zelenin Anatoly71D9300CUSV TU Dresden16:30+ 2:30
57.Vlášek JakubTAP9702CKOB Tretra Praha16:31+ 2:31
58.Kazda AdamZBM9104CSK Žabovřesky Brno16:37+ 2:37
59.Komanec VáclavSHK8406ROK Slavia Hradec Králové16:38+ 2:38
60.Pátek MichalCHC8603CK.O.B. Choceň16:45+ 2:45
61.Veselý JakubPGP9503CSK Praga16:46+ 2:46
62.Váňa MartinTUR8401COOB TJ Turnov16:48+ 2:48
63.Bichl Daniel18A0000CWAT16:56+ 2:56
64.Justa PavelPHK8701COK 99 Hradec Králové17:01+ 3:01
65.Richter Friedmar71D8100CUSV TU Dresden17:09+ 3:09
66.Henek MichalRBK8605CSK Radioklub Blansko17:16+ 3:16
67.Pokorný DavidSRK9701CSOOB Spartak Rychnov n.Kn.17:33+ 3:33
68.Kamenický JeronýmOSN9549CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě17:46+ 3:46
69.Peterka VojtěchLLI7502CTJ Loko Liberec17:51+ 3:51
70.Zikmund ZdeněkSJC9703CSportcentrum Jičín17:54+ 3:54
71.Vlach JiříAOV7900COOB TJ Baník Ostrava17:59+ 3:59
72.Kadeřávek PetrPHK7605COK 99 Hradec Králové18:04+ 4:04
73.Olunczek Andrej71D0000CUSV TU Dresden19:13+ 5:13
74.Navrátil BorisKAM9203COK Kamenice22:30+ 8:30
Pfeifer Chris22ACOLC GrazDISK
Přibyl BronislavTZL8603CSKOB ZlínDISK
Šmehlík EduardSHK8702COK Slavia Hradec KrálovéDISK
H21B
2.20 km, 58 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Zlámal DavidSJC9603CSportcentrum Jičín13:54
2.Karvánek MatoušBOR9006COK Jiskra Nový Bor14:32+ 0:38
3.Bravený AdamVBM8801CVSK Mendelu Brno14:33+ 0:39
4.Klusák MartinDKP8704COddíl OB Kotlářka14:35+ 0:41
5.Sysel OndřejPGP8302CSK Praga14:38+ 0:44
6.Klaška PavelDKP9301COddíl OB Kotlářka14:50+ 0:56
7.Fodor PetrTUR8103COOB TJ Turnov14:55+ 1:01
8.Jordanov AlexandrZBM9503CSK Žabovřesky Brno15:09+ 1:15
9.Mazal ZdeněkVBM8103CVSK Mendelu Brno15:15+ 1:21
9.Hájek AdamKAM9202COK Kamenice15:15+ 1:21
11.Panovec JanVIC8931COB Vizovice15:42+ 1:48
12.Mokrý OndřejABM9410CKOB ALFA Brno15:49+ 1:55
13.Pokorný OndřejPGP7506CSK Praga15:53+ 1:59
14.Fiala PetrLPU8701COK Lokomotiva Pardubice16:04+ 2:10
15.Deml TomášLPU9502COK Lokomotiva Pardubice16:06+ 2:12
16.Kafka MilošLPU8608COK Lokomotiva Pardubice16:07+ 2:13
17.Žanda JanCTB9901BSK OB Chotěboř16:17+ 2:23
18.Pustai DavidTJN9301COOB TJ Tatran Jablonec n. N.16:50+ 2:56
19.Černý MartinTAP8902CKOB Tretra Praha16:59+ 3:05
20.Otrusina JanABM9210CKOB ALFA Brno17:01+ 3:07
21.Pauschek KarelZBM8509CSK Žabovřesky Brno17:09+ 3:15
22.Žanda MatějCTB9201CSK OB Chotěboř17:16+ 3:22
23.Bořánek PetrVSP7000CUSK Praha17:44+ 3:50
24.Hrouda MartinFSP7612CVSK ČVUT Fakulta Stavební Praha17:58+ 4:04
25.Hulec JakubKSH8401COB Kašperské Hory18:30+ 4:36
26.Klomínský VáclavKPY8700CSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.20:10+ 6:16
27.Klusáček RadimBOR7710COK Jiskra Nový Bor21:05+ 7:11
28.Dvořák MilošBBM7300CBETA URSUS Orienteering22:06+ 8:12
H21C
1.80 km, 26 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Hrazdil JiříZBM8418CSK Žabovřesky Brno12:12
2.Buk JindřichROU9303CSKOB Roudnice nad Labem12:26+ 0:14
3.Bek OndřejCHA9904BOK Chrastava13:04+ 0:52
4.Dvořák MartinZBM8425CSK Žabovřesky Brno13:14+ 1:02
5.Nešpor JanTTR0101BOOB Třebíč13:55+ 1:43
6.Němeček JanKAM9300COK Kamenice13:58+ 1:46
6.Věžník RomanTTR7901COOB Třebíč13:58+ 1:46
8.Hudeček PetrKTA9201CSK Kotnov Tábor14:31+ 2:19
9.Pecháček LiborRIC7600COB Říčany14:36+ 2:24
10.Krška VojtěchVCB8901COB České Budějovice14:48+ 2:36
11.Nešpor JanTTR6101COOB Třebíč14:55+ 2:43
12.Dadák MichalLCE9003COOB TJ Slovan Luhačovice15:29+ 3:17
13.Zimmermann MartinKRE9301COOB TJ Sokol Křemže16:07+ 3:55
14.Rýdel Jiří1VZ9200Cranovačka16:19+ 4:07
15.Markos Athanasios24Z9300Cnereg ROZ28:30+ 16:18
H35
2.40 km, 68 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Horyna RomanLCE7602COOB TJ Slovan Luhačovice14:22
2.Srb VladimírSJI7801COK Jihlava14:35+ 0:13
3.Kazda OndřejSJC8202CSportcentrum Jičín14:56+ 0:34
4.Finstrle LuděkZBM7902CSK Žabovřesky Brno15:30+ 1:08
5.Janata MartinDKP8306COddíl OB Kotlářka15:35+ 1:13
6.Nývlt MartinDKP8200COddíl OB Kotlářka15:36+ 1:14
7.Otrusina JiříJPV8201COddíl OS SK Prostějov16:11+ 1:49
8.Koblížek KamilKUO8001CKOB Ústí nad Orlicí16:14+ 1:52
9.Martan JiříVLI7300CSlavia Liberec orienteering16:23+ 2:01
10.Khýn VítězslavASU8304CMagnus Orienteering16:25+ 2:03
11.Tomeš JaroslavDKP8109COddíl OB Kotlářka17:02+ 2:40
12.Koča JaroslavZBM8206CSK Žabovřesky Brno17:10+ 2:48
13.Vodička OldřichLPU7715COK Lokomotiva Pardubice17:16+ 2:54
14.Prošek MichalSJI7823COK Jihlava17:51+ 3:29
15.Verner TomášVBM8204CVSK Mendelu Brno18:19+ 3:57
16.Dubec PavelSCP8003COK Sparta Praha18:28+ 4:06
17.Bernášek JiříSTB8101CTJ Stadion Nový Bor20:40+ 6:18
18.Hodač KarelJPV7927COddíl OS SK Prostějov20:49+ 6:27
19.Machar PavelDKP7903COddíl OB Kotlářka21:15+ 6:53
20.Balej JiříKAM7201COK Kamenice21:24+ 7:02
21.Tuček MichalDKP8202COddíl OB Kotlářka21:33+ 7:11
22.Kučera PavelDOR7101COK Dobříš23:26+ 9:04
23.Stehlík MiroslavZBM8208CSK Žabovřesky Brno26:26+ 12:04
24.Jedlička MichalDKL8000CKOB Kladno28:57+ 14:35
Hikl TomášZBM8100CSK Žabovřesky BrnoDISK
H40
2.20 km, 64 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Matějů LubošPGP7601CSK Praga14:22
2.Matějů MichalVLI7702CSlavia Liberec orienteering15:03+ 0:41
3.Švadlena PavelCHC7502CK.O.B. Choceň15:37+ 1:15
4.Bašus PetrSCP7400COK Sparta Praha15:40+ 1:18
5.Kalous VladislavEKP7702CVŠTJ Ekonom Praha15:44+ 1:22
6.Pohl ZdeněkTAP7606CKOB Tretra Praha15:54+ 1:32
7.Tomeš PetrSJC7531CSportcentrum Jičín16:05+ 1:43
8.Ehl JiříTBM7701CKOS TJ Tesla Brno16:14+ 1:52
9.Junek PetrSTH7801CSK Studenec16:17+ 1:55
10.Nehasil DavidBOR7713COK Jiskra Nový Bor16:49+ 2:27
11.Šindelka AntonínDLP7200COOB TJ Dukla Praha17:33+ 3:11
12.Pachner PavelCHA7501COK Chrastava17:41+ 3:19
13.Slovák MiroslavSHK7704COK Slavia Hradec Králové17:57+ 3:35
14.Synek AntonínDOK7800COK Doksy18:11+ 3:49
15.Komárek ArnoštSJH7702CSJH Jindřichův Hradec18:48+ 4:26
16.Komín DavidPGP7405CSK Praga19:05+ 4:43
17.Janošík RadekVCB7402COB České Budějovice19:19+ 4:57
18.Janda PavelDOR7600COK Dobříš19:29+ 5:07
19.Svoboda JiříROZ7500COK Roztoky19:35+ 5:13
20.Střelba OndřejPGP7510CSK Praga19:49+ 5:27
21.Koten PavelRIC7200COB Říčany19:58+ 5:36
22.Chrást TomášSTH7401CSK Studenec20:09+ 5:47
23.Hřivna ŠtěpánPGP7507CSK Praga21:01+ 6:39
24.Zakouřil VáclavVSP7401CUSK Praha21:06+ 6:44
25.Blažek PetrSJH7402CSJH Jindřichův Hradec21:37+ 7:15
26.Řehák MiroslavKAD7101COriginální Vivalín Team Kadaň22:52+ 8:30
27.Smékal DavidUOL7503CSOB Olomouc23:22+ 9:00
28.Fiala JanDOR7802COK Dobříš23:57+ 9:35
29.Jadviščok LadislavUOL7700CSOB Olomouc30:09+ 15:47
Gregor PetrRUZ7500CTJ RůženáDISK
Václavek JanLPU7816COK Lokomotiva PardubiceDISK
Synek MarcelDOK7600COK DoksyDISK
H45
2.20 km, 64 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Vítek JaroslavSJI7201COK Jihlava14:32
2.Chupek JozefVZA7102CSlávia ŽU Žilina14:49+ 0:17
3.Venhoda MilanSJI7104COK Jihlava15:41+ 1:09
4.Drahoňovský AlešTUR7201COOB TJ Turnov15:51+ 1:19
4.Doucha JiříSNA7105CTJ START Náchod15:51+ 1:19
6.Chaloupský DavidPHK7103COK 99 Hradec Králové15:59+ 1:27
7.Janas PetrPGP7106CSK Praga16:46+ 2:14
8.Šimík DanielROZ6900COK Roztoky16:47+ 2:15
9.Milán PavelTBM7227CKOS TJ Tesla Brno16:49+ 2:17
10.Blaha OndřejEKP7002CVŠTJ Ekonom Praha17:02+ 2:30
10.Horák Pavel (Starosta)VSP7305CUSK Praha17:02+ 2:30
12.Kovář JindřichMAS6800CKČT Aš17:31+ 2:59
13.Žejdlík MichalLTP7001COOB TJ Lokomotiva Teplice17:42+ 3:10
14.Baldrian PetrPGP7203CSK Praga17:45+ 3:13
15.Rýdl JiříTJN7000COOB TJ Tatran Jablonec n. N.17:47+ 3:15
16.Beneš JanSJH7001CSJH Jindřichův Hradec18:06+ 3:34
17.Žemla TomášKAM7105COK Kamenice18:07+ 3:35
18.Filičko MarekLPU7102COK Lokomotiva Pardubice18:18+ 3:46
19.Bambousek MartinDOR7302COK Dobříš18:33+ 4:01
20.Kalousek JiříDKP6901COddíl OB Kotlářka18:35+ 4:03
21.Šimša JaromírMFP7100CMatfyz Praha18:47+ 4:15
22.Kaufmann Torsten71D7100CUSV TU Dresden18:55+ 4:23
23.Jandera TomášSOB7300CSOBSA19:01+ 4:29
24.Zelený PavelZBM7302CSK Žabovřesky Brno19:10+ 4:38
25.Ježek ZdenekJIL7301COK Jilemnice19:45+ 5:13
26.Brožek TomášKUO6902CKOB Ústí nad Orlicí19:47+ 5:15
27.Víteček JanDKP7201COddíl OB Kotlářka20:00+ 5:28
28.Svěchota MilanMOV7202CSKOB Ostrava20:30+ 5:58
29.Nechanický PavelOSN7209CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě20:36+ 6:04
30.Vališ JanLPU7104COK Lokomotiva Pardubice20:37+ 6:05
31.Šubrt AntonínDKP7100COddíl OB Kotlářka20:41+ 6:09
32.Hofhanzl AbrahámRUZ7300CTJ Růžená20:50+ 6:18
33.Kabát JanEKP6912CVŠTJ Ekonom Praha20:54+ 6:22
33.Vébr RadekHAV7103COB Havířov20:54+ 6:22
35.Weissar PetrLPM7020COK Lokomotiva Plzeň21:03+ 6:31
36.Hašek OndřejVPM6902CKOS Slavia Plzeň21:16+ 6:44
37.Šabata MilanSRK6901CSOOB Spartak Rychnov n.Kn.21:21+ 6:49
38.Féder MedardLCE7311COOB TJ Slovan Luhačovice24:43+ 10:11
39.Vaněk PetrZBP7302COOB SK Zbraslav24:56+ 10:24
40.Šoupa KarelLPM6900COK Lokomotiva Plzeň26:14+ 11:42
41.Petrilák MiroslavDOR6600COK Dobříš27:29+ 12:57
42.Vrána JanUOL7300CSOB Olomouc35:27+ 20:55
Škácha MichalKAM7102COK KameniceDISK
Kubičko PetrSJH6901CSJH Jindřichův HradecDISK
Haas KarelLPU7304COK Lokomotiva PardubiceDISK
Čech TomášAOP7001COrientační Běh OpavaDISK
H50
2.10 km, 54 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Barcík PeterAOP6601COrientační Běh Opava13:17
2.Pospíšil VítekPGP6803CSK Praga13:21+ 0:04
3.Vydra IvanCHA6600COK Chrastava14:12+ 0:55
4.Zuzánek ZdeněkTJN5901COOB TJ Tatran Jablonec n. N.14:24+ 1:07
5.Skyva PetrSTE6501CSK SKI-OB Šternberk14:26+ 1:09
6.Illner JakubDKP6601COddíl OB Kotlářka14:27+ 1:10
6.Teringl RadekVCB6502COB České Budějovice14:27+ 1:10
8.Novotný MilanPHK6502COK 99 Hradec Králové14:29+ 1:12
9.Fürst AlešLLI6801CTJ Loko Liberec14:50+ 1:33
10.Zikmund ZdeněkNPA6705CSK LOB Nová Paka15:10+ 1:53
11.Škvor MartinKAM6700COK Kamenice15:11+ 1:54
12.Šmelík JurajLCE6603COOB TJ Slovan Luhačovice15:28+ 2:11
12.Vandas LuděkVAM6601COOB Vamberk15:28+ 2:11
14.Karvánek PetrBOR6600COK Jiskra Nový Bor15:30+ 2:13
15.Šimek RomanUOL6503CSOB Olomouc15:38+ 2:21
16.Siegl RomanMFP6700CMatfyz Praha15:41+ 2:24
17.Zelenin Andrej29D6600CUSG Chemnitz16:13+ 2:56
18.Ptáček PavelBBM6508CBETA URSUS Orienteering16:49+ 3:32
19.Bílý PetrLTP6805COOB TJ Lokomotiva Teplice16:53+ 3:36
20.Holec HonzaMOV6701CSKOB Ostrava16:54+ 3:37
21.Ševčík MarekPCB6701CSKP České Budějovice16:55+ 3:38
22.Stárek FilipTUR6602COOB TJ Turnov17:08+ 3:51
23.Svoboda MartinBFM6701CSKOB Frýdek - Místek18:03+ 4:46
24.Janeček JuraEKP6701CVŠTJ Ekonom Praha18:05+ 4:48
25.Müller Rico71D6400CUSV TU Dresden18:06+ 4:49
26.Kubec PavelSTB6601CTJ Stadion Nový Bor18:27+ 5:10
27.Melichar IgorPHK6504COK 99 Hradec Králové19:01+ 5:44
28.Hájek JiříONO6400CSKOB Ostrov19:10+ 5:53
29.Lohr IvoSCP6801COK Sparta Praha20:11+ 6:54
30.Žanda JanCTB6701CSK OB Chotěboř20:21+ 7:04
31.Nouza PetrSJH6501CSJH Jindřichův Hradec20:33+ 7:16
32.Štorek PetrJPV6505COddíl OS SK Prostějov20:42+ 7:25
33.Kopečný MojmírTAP6402CKOB Tretra Praha20:58+ 7:41
34.Beneš JanDKL6600CKOB Kladno22:06+ 8:49
35.Hanuš PavelLTU6501COOB TJ Lokomotiva Trutnov22:12+ 8:55
36.Zatloukal TomášZLH6701COOB TJ Zlaté Hory22:40+ 9:23
37.Procházka RadekLPU6504COK Lokomotiva Pardubice23:04+ 9:47
38.Sklenář JosefSBR6601CSKOB Bruntál24:28+ 11:11
Křivda IvanCHC6701CK.O.B. ChoceňDISK
Gossel Heiko71D6500CUSV TU DresdenDISK
Hadač MiroslavAOP6501COrientační Běh OpavaDISK
H55
2.10 km, 54 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Němeček JanVSP6201CUSK Praha14:16
2.Leibiger Jens18D5900CPost SV Dresden14:52+ 0:36
3.Nieke Hagen71D6300CUSV TU Dresden14:54+ 0:38
4.Hošek LubomírVCB6101COB České Budějovice15:00+ 0:44
5.Krejčí JaroslavBOR6302COK Jiskra Nový Bor15:09+ 0:53
6.Lužný LadislavHAV6000COB Havířov15:10+ 0:54
7.Hlaváč JiříTBM6116CKOS TJ Tesla Brno15:12+ 0:56
8.Koucký RomanEKP6301CVŠTJ Ekonom Praha15:34+ 1:18
9.Petr JosefVLI6300CSlavia Liberec orienteering15:39+ 1:23
10.Veljačik PavelSCP6200COK Sparta Praha15:55+ 1:39
11.Novák IvoOKP6200CSK OK 24 Praha16:19+ 2:03
12.Neumann JaroslavSTE5902CSK SKI-OB Šternberk16:54+ 2:38
13.Sochor TomášHAV6301COB Havířov17:21+ 3:05
14.Hepnar LubošSTE6307CSK SKI-OB Šternberk17:32+ 3:16
15.Švarc JiříTUR6204COOB TJ Turnov17:40+ 3:24
16.Korpas JaroslavLBM6113CTJ Lokomotiva Ingstav Brno17:43+ 3:27
17.Roudný VáclavLPU6102COK Lokomotiva Pardubice18:08+ 3:52
18.Kettner PavelHCE5900CTJ Hostivice18:20+ 4:04
19.Kopecký ZdeněkSJI6002COK Jihlava18:30+ 4:14
20.Jeřábek LubošJPV6112COddíl OS SK Prostějov19:28+ 5:12
21.Hošek LadislavSCP6001COK Sparta Praha19:31+ 5:15
22.Světnický AlexandrOOL6300CSK Haná orienteering19:41+ 5:25
23.Chmelař MiroslavJPV6217COddíl OS SK Prostějov19:46+ 5:30
24.Grundman MartinCHC5801CK.O.B. Choceň20:09+ 5:53
25.Dikoš PavelBOR6003COK Jiskra Nový Bor20:11+ 5:55
26.Kavka JiříSCP5900COK Sparta Praha20:19+ 6:03
27.Sklenář MiroslavAOP6302COrientační Běh Opava20:51+ 6:35
28.Jelínek RomanCHC6301CK.O.B. Choceň21:01+ 6:45
29.Melichar JaromírLLI6301CTJ Loko Liberec21:27+ 7:11
30.Kudrnáč MartinHCE5901CTJ Hostivice21:49+ 7:33
31.Šimek MiroslavLME6300CSK Los Mělník21:52+ 7:36
32.Petráček AlešSJI6301COK Jihlava22:06+ 7:50
33.Vydra PavelPEN6200COK RECO Sport23:24+ 9:08
34.Hirš LiborVBM6000CVSK Mendelu Brno25:08+ 10:52
35.Karel MilošJIL6004COK Jilemnice26:07+ 11:51
36.Novotný MiroslavLPU5905COK Lokomotiva Pardubice44:51+ 30:35
Tihon JaroslavTAP6102CKOB Tretra PrahaDISK
MSLedvina TomášNNN02CNeregistrovaní24:59+ 10:43
H60
2.00 km, 34 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Procházka AntonínDCE5500CKOB Dobřichovice15:10
2.Hausvater KarelSHK5801COK Slavia Hradec Králové15:24+ 0:14
3.Milota JosefMLA5801CMLOK Mariánské Lázně15:39+ 0:29
4.Václavek TomášSTE5809CSK SKI-OB Šternberk15:43+ 0:33
5.Pilař KarelMAS5501CKČT Aš16:40+ 1:30
6.Šedivý JiříEKP5500CVŠTJ Ekonom Praha16:51+ 1:41
7.Folprecht MiroslavTUR5501COOB TJ Turnov17:07+ 1:57
8.Trejtnar PavelKUN5801CTJ Sokol Kunvald17:22+ 2:12
9.Bialožyt MiroslavTRI5701CTJ TŽ Třinec17:29+ 2:19
10.Hones Sepp26A5400CHSV Ried17:49+ 2:39
11.Zenker Norbert71D5801CUSV TU Dresden17:51+ 2:41
12.Flašar JanKCK5701CKOB Český Krumlov18:05+ 2:55
13.Novák TomDOK5500COK Doksy19:35+ 4:25
14.Fanta MiroslavEKP5800CVŠTJ Ekonom Praha20:34+ 5:24
15.Koudelný JiříTTR5401COOB Třebíč21:02+ 5:52
16.Klimpl PetrLPU5401COK Lokomotiva Pardubice21:18+ 6:08
17.Gawel JiříJBM5700CJG Sport22:46+ 7:36
18.Šváb JanVSP5801CUSK Praha23:02+ 7:52
19.Vícha VladimírLPU5801COK Lokomotiva Pardubice23:03+ 7:53
20.Fiala ZdeněkTAP5501CKOB Tretra Praha26:40+ 11:30
21.Zákostelecký FrantišekSOB5501CSOBSA31:09+ 15:59
22.Šomvársky JánNNN5500CNeregistrovaní31:40+ 16:30
Gazdačko MilanSHK5702COK Slavia Hradec KrálovéDISK
Strachota JaroslavASU5600CMagnus OrienteeringDISK
Škorpil MartinHOR5700CTJ Jiskra HořiceDISK
H65
1.90 km, 44 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Přinda OldřichVLI5101CSlavia Liberec orienteering13:32
2.Hickethier ManfredVLI5201CSlavia Liberec orienteering14:30+ 0:58
3.Zabloudil PavelTBM5003CKOS TJ Tesla Brno16:13+ 2:41
4.Conrad Helmut71D4000CUSV TU Dresden16:39+ 3:07
5.Juřeník JosefMOV5201CSKOB Ostrava16:41+ 3:09
6.Robotka LiborPBM5303CTJ Spartak 1. Brněnská17:11+ 3:39
7.Přeček ZdeněkSCP5200COK Sparta Praha17:47+ 4:15
8.Erlebach JosefJIL5201COK Jilemnice17:49+ 4:17
9.Stehno PavelDKP4900COddíl OB Kotlářka17:52+ 4:20
10.Farář JaroslavVRL5002COOS TJ Spartak Vrchlabí18:35+ 5:03
11.Orálek MiroslavTTR5201COOB Třebíč18:53+ 5:21
12.Provazník JiříTUR5102COOB TJ Turnov19:08+ 5:36
13.Jadviščok LadislavUOL5101CSOB Olomouc19:17+ 5:45
14.Sáňka BedřichLPU5102COK Lokomotiva Pardubice19:51+ 6:19
15.Jelínek VítTZL5102CSKOB Zlín19:53+ 6:21
16.Třasák MilanLPU5206COK Lokomotiva Pardubice20:01+ 6:29
17.Jurčák KarelSOP5101COOB TJ Slezan Opava20:35+ 7:03
18.Jelínek MartinPGP5103CSK Praga21:41+ 8:09
19.Ptáček LadislavBBM5300CBETA URSUS Orienteering22:13+ 8:41
20.Farář VáclavLPU5201COK Lokomotiva Pardubice23:55+ 10:23
21.Kubálek ZdeněkRUZ5306CTJ Růžená26:35+ 13:03
22.Denemarek OldřichBBM5100CBETA URSUS Orienteering28:43+ 15:11
23.Hojný OldřichSCP5201COK Sparta Praha28:47+ 15:15
24.Procházka JanTBM4907CKOS TJ Tesla Brno40:45+ 27:13
Knobloch JindřichVRL4901COOS TJ Spartak VrchlabíDISK
H70
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kříž PavelPZR4800CUNITOP SKP Žďár nad Sázavou15:09
2.Gurka JiříTUV4601CSOK TJ Turnov16:01+ 0:52
3.Buriánek JaromírSCP4700COK Sparta Praha16:23+ 1:14
4.Fujan SlávaDKL4800CKOB Kladno16:48+ 1:39
5.Böhm Eduard17A4800CASKÖ Salzburg/Henndorf17:09+ 2:00
6.Koč ZdeněkMKP4700CSK GORDIC Praha Kačerov17:22+ 2:13
7.Fišák JanMLA4401CMLOK Mariánské Lázně18:46+ 3:37
8.Pospíšil JaromírPZR4417CUNITOP SKP Žďár nad Sázavou20:02+ 4:53
9.Jirásek JaroslavDCH4701CRadioelektronika Cheb20:17+ 5:08
10.Rychtecký JosefVCB4801COB České Budějovice21:08+ 5:59
11.Nosál StanislavLBE4600CTJ Lokomotiva Beroun25:27+ 10:18
12.Dokoupil VladimírVBM4806CVSK Mendelu Brno29:23+ 14:14
H75
1.60 km, 34 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Šmelík ĹudoLCE4301COOB TJ Slovan Luhačovice15:46
2.Láznička AloisTZL3613CSKOB Zlín16:34+ 0:48
3.Frey JaromírONO4100CSKOB Ostrov20:32+ 4:46
4.Rychlý RudolfMKP4100CSK GORDIC Praha Kačerov64:27+ 48:41
Gřunděl IvanSJH4201CSJH Jindřichův HradecDISK
Sklenář JanMLA4201CMLOK Mariánské LázněDISK
Procházka ZdenkoDKP4300COddíl OB KotlářkaDISK
H80
1.60 km, 34 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Havlík JaroslavSJC3601CSportcentrum Jičín17:38
2.Mikulecký JanPHK3801COK 99 Hradec Králové19:25+ 1:47
3.Křtěnský JaroslavBOR3600COK Jiskra Nový Bor22:20+ 4:42
P
1.90 km, 24 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Hošek RadimDOB8737CKOB Dobruška11:15
2.Jirka MatyášZPU0201C12:39+ 1:24
3.Hubáček JonášLCE9501EOOB TJ Slovan Luhačovice12:49+ 1:34
4.Slavík ViktorPGP6300CSK Praga13:08+ 1:53
5.Kubičková BáraSJH9551CSJH Jindřichův Hradec13:36+ 2:21
6.Funda JiříAPI9301COK Andante Písek14:14+ 2:59
7.Würz BohuslavLTP7307COOB TJ Lokomotiva Teplice14:27+ 3:12
8.Silný OndřejPHK7906COK 99 Hradec Králové14:29+ 3:14
9.Miturová RadkaMLA6552CMLOK Mariánské Lázně14:33+ 3:18
10.Funda JiříAPI6401COK Andante Písek15:25+ 4:10
11.Fundová VeronikaAPI8951COK Andante Písek15:30+ 4:15
12.Kolařík Petr6IX9200CVelkomoravský klub Uherské Hradiště16:12+ 4:57
13.Rusin JanBRU7601CUlita-HOBRA Orienteering Broumov16:18+ 5:03
14.Kovář JaroslavSJH8901CSJH Jindřichův Hradec16:28+ 5:13
15.Kubák MartinSJH9902CSJH Jindřichův Hradec16:38+ 5:23
16.Štábl RomanKSU7501CKlub vytrvalostních sportů Šumperk16:49+ 5:34
17.Malečková IvaPGP7559CSK Praga16:54+ 5:39
18.Rusinová AlenaBRU7152CUlita-HOBRA Orienteering Broumov18:02+ 6:47
19.Zvoníček MartinNNNCNeregistrovaní18:30+ 7:15
20.Švarcová LenkaTUR6457COOB TJ Turnov18:48+ 7:33
21.Nešporová Viktorie AnnaTZL1150CSKOB Zlín18:53+ 7:38
22.Pokorná MarcelaNNNCNeregistrovaní19:00+ 7:45
23.De Heij MargitaRIC7350COB Říčany19:08+ 7:53
24.Kubičková KristýnaSJH0452CSJH Jindřichův Hradec19:46+ 8:31
25.Landovská IvanaPGP6251CSK Praga21:10+ 9:55
26.Kožina PetrPGP6000CSK Praga21:14+ 9:59
27.Slavíček VáclavJHB7700CTJ Jiskra Havlíčkův Brod21:19+ 10:04
28.Pobuda MichalSJH7403CSJH Jindřichův Hradec21:32+ 10:17
29.Kubičková MartinaSJH7752CSJH Jindřichův Hradec22:10+ 10:55
30.Pobuda JanSJH0603CSJH Jindřichův Hradec22:28+ 11:13
31.Kosíková HelenaTUR6550COOB TJ Turnov22:50+ 11:35
32.Lhoták TomášNNNCNeregistrovaní23:28+ 12:13
33.Smékalová JanaUOL7850CSOB Olomouc23:56+ 12:41
34.Hájková AnežkaNNNCNeregistrovaní24:17+ 13:02
35.Fiala JanAOP8800COrientační Běh Opava24:18+ 13:03
36.Zimmermannová MilenaKRE6851COOB TJ Sokol Křemže25:23+ 14:08
37.Gunnel Nilsson13A0000COLC Wienerwald26:28+ 15:13
38.Kršková LenkaVCB8851COB České Budějovice27:08+ 15:53
39.Kotek MatějVTA1101CSC vebr-sport27:22+ 16:07
40.Haider Anna26A5650CHSV Ried28:06+ 16:51
41.Kubičková KateřinaSJH0652CSJH Jindřichův Hradec29:09+ 17:54
42.Zadražil JanNNNCNeregistrovaní29:36+ 18:21
43.Schnablová RenátaRIC7854COB Říčany30:02+ 18:47
44.Kubáková LauraSJH1550CSJH Jindřichův Hradec30:05+ 18:50
45.Bílková VěraNNNCNeregistrovaní30:11+ 18:56
46.Jelínková DagmarTZL5757CSKOB Zlín31:18+ 20:03
47.Šimerka JakubPGP0407CSK Praga31:39+ 20:24
48.Barborská MarianaSOB0851CSOBSA38:32+ 27:17
49.Soukup RadomírTZL6666CSKOB Zlín43:01+ 31:46
50.Fišáková Lucie JohankaMLA0950CMLOK Mariánské Lázně44:01+ 32:46
51.Barborská VeronikaSOB0551CSOBSA52:46+ 41:31
52.Kubičko PavelSJH7201CSJH Jindřichův Hradec63:50+ 52:35
Machar DanDKPCOddíl OB KotlářkaDISK
Tomešová EvelínaSJC1150CSportcentrum JičínDISK
Cych Piotr33PCEcho TwardogóraDISK
Mágr ZdeněkLCV5000CTJ Lokomotiva ChomutovDISK